מנעולן בפתח תקווה, & מנעולנים בפתח תקווה, בצ’יק מ88 שח

מנעולן בפתח תקווה, & מנעולנים בפתח תקווה, בצ’יק מ88 שח

החלפת מנעולים שירות פורץ מנעולים בפתח תקווה

חייגו 24 שעות  טלפון 0529252323

מחפשים מנעולן בפתח תקווה? מחפש פורץ מנעולים בפתח תקווה? שירות תיקון דלתות, החלפת מנעולים ופריצת דלתות ממנעולן שמבצע עבודות בעיריית בפתח תקווה ולתושביה, באייל ישנם מנעולנים המתמחים בכל סוגי המנעולנות 24 שעות ביממה וזמינים תמיד, בהיקף מלא בפתח תקווה והסביבה!

מה ייחודי אצלנו שירות מנעולנים בפתח תקווה  והסביבה:

 מנעולן בפתח תקווה מעמותת המנעולנים הבין לאומית זו עמותה בין לאומית שרשומה במשרד המשפטים, החברה המובילה בפתח תקווה והסביבה ונותנת שירות מלא במגוון במקצוע המנעולנות באם המושבות, התמחות בכל סוגי המנעולנות, פריצת רכב, בתים ופריצת כספות, החלפת דלתות פלדלת ותיקונן, אנו נותנים שירות תיקוני דלתות והתקנת דלתות מכל סוג וזמינים 24 שעות כולל שבתות וחגים. *החלפת צילינדר משונן לשער ב88 שח המותנה בקריאת שירות נוספת כגון החלפת צילינדר או מנעול לפלדלת.

מנעולן דירות בפתח תקווה- מנעולן ופורץ רכבים – פורץ כספות – מנעולנות לעסקים* מוסדות חינוך-מתקיני דלתות

התמחות בפריצת רכבים בעיר פתח תקווה, פריצת רכבים ללא נזק ופריצת רכבים  רכבי יוקרה גרמניים עם נעילה חשמלית וואקום רכבי יוקרה שלא כל פורץ רכבים מסוגל להתמודד אתם, וכל זאת בלי לגרום נזק לרכב תוך מתן אחריות ללקוח על כל עבודה שנבצע, קיימים בשוק מגוון רב של רכבים שכל רכב הפתיחה שלו משתנה ויש צורך בשימוש בכלים המתאימים לכל סוג רכב, לכן בדקו את מי אתם מזמינים לפתיחת הרכב שלכם..

שירותי פריצת דלתות בפתח תקווה 24 שעות

פריצה, תיקון מגוון דלתות, 24 שעות ביממה החלפת מנעולים ספק משטרת המחוז וספק חברות רבות בעיר. מתמחים בפריצת דלתות מכל הסוגים, עלינו לזכור שדלתות משתנות בין סוג אחד לסוג השני ועל מנת לפרוץ דלת על פורץ הדלתות להכיר את סוג הדלת והמנגנון המותקן בה ולפתוח אותה על פי הכללים וסוג הדלת על מנת לא לעשות לה נזק בלתי הפיך.

טלפון: 052-9252323 | בזמן קצר אצלך | מנעולנים תושבי פתח תקווה הוגנים וותיקים.

הקפידו וודאו  תמיד שהמפתחות שברשותכם תמיד יהיו בידיים האמינות–  מנעולן מוסמך חברת רב-בריח- שריונית חוסם | דלתות פלרז| דלת רשפים| מנגנון עכביש| רב זרועות

החלפת כל סוגי המנעולים בפתח תקווה, התקנת מנעול עליון איטלקי( ג’ואל), מתקין דלתות מורשה.

המנעולן באייל שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות מנעולן בפתח תקווה ומנעולן ברעננה, 24 שעות שבעה ימים בשבוע, כולל חגי ישראל ושבתות.

המנעולנים אצלנו בחברה הם מורשים  עם תעודת יושר ללא עבר פלילי, מוסמכים, בעלי תעודת מנעולן מוסמך מעמותת המנעולנים הארצית בישראל, עובדים בשיתוף פעולה עם משטרת המחוז. מחירים הוגנים  מקצועיות, אמינות, ויחס אישי עם חיוך תמיד.

 מדוע חשוב לבחור פורץ מנעולים מקצועי בפתח תקווה?

חשוב מאוד לשמוע ולאסוף חוות דעת אודות המנעולן שאותו אתם רוצים להזמין.

חשוב לבדוק שברשותו כלים מתאימים לאופן ביצוע העבודה אותה הוא הולך לבצע .

אם מדובר בפריצת כספת או שינוי קוד בכספת יש להיעזר בשירותיו של מנעולן שהוא גם טכנאי כספות ולא לתת לכל איש מקצוע שחפץ לפרוץ את הכספת.

קרה שיש לכם תקלה במנעול? התקשרו 24 שעות לאייל המתמחה  בכל סוגי המנעולים ולא לממליץ לכם לתקן לבד, לא פעם מי שמנסה לתקן לבד גורם להרס המנעול, והבעיה הקטנה נהפכת לגדולה.

במקרה של פריצת רכבים או שחזור מפתח לרכב, יש לפנות אלינו ,צוות יגיע ויתקן את התקלה ברכב בפתח תקווה.

מנעולן מאייל שירותי פריצה ומנעולנות, ייתן לכם שירות מושלם בפתח תקווה והסביבה, מבחינת מקצועיות, הוגנות, מחיר, והכי חשוב עם חיוך מתמיד, כל זאת גם בזכות וותק רב שצברנו מתחום המנעולנות בפתח תקווה..

זמן ההגעה שלנו אל הלקוח מסתכמת בדקות בודדות תוך מתן ליווי טלפוני אישי אם מצריך.

ברשותנו את כלי הפריצה והעבודה המקצועיים שיש, ולכן בעבודתנו תמיד תקבלו אחריות מלאה עבור העבודה.

מנעולן בפתח תקווה, מספק שירות של שנים רבות בעיר בפתח תקווה המלצות לא חסרות לנו, וישמח לתת לכם שירות, מנעולן 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים. אייל שירותי מנעולנות מעניק ברמה הכי גבוהה שניתן לצפות  במחיר זול הוגן ואטרקטיבי.

 כמנעולן בפתח תקווה אני מספק אך ורק מוצרים מקוריים וארוזים בלבד, מכל החברות המובילות בארץ ובעולם. תוך כדי מתן אחריות על כל עבודה שמבוצעת.

שירותי תיקון המנעולים בפתח תקווה והסביבה שיש לנו להציע ללקוחות:

חלק מתפקידנו בתור מנעולנים זה לעבוד עם ועדי בית ובניינים משותפים, לתקן דלתות לובי לכניסה לבניין, לתקן קודן לדלת כניסה, החלפת מנעול חשמלי לדלת ועוד.

6 טיפים לפני שמזמינים מנעולן בפתח תקווה

יכולות להיות מספר סיבות שונות בהן היית זקוק למנעולן לחילוץ מפתחות שבורים, מנעולים פגומים וישנים, התקנת מנעולים חדשים ועוד. אם תבחר מנעולן לא מנוסה, הוא יבזבז את זמנך וכספך ועלול לעשות יותר נזק מאשר תועלת. במקום להזעיק מנעולן בצורה פזיזה, תוכלו לעקוב אחר מספר עצות שלנו על מנת למצוא את אחד המנעולנים הטובים ביותר בעיר פתח תקווה והסביבה.

להלן מספר טיפים מועילים:

 1. בדקו המלצות- אין ספק שרוב האנשים סומכים על ביקורות ועוקבים אחר המלצות האנשים באתר וברשתות. אנשים חולקים חווית שירות שלהם עם משפחה או חברים ושכנים בעבור מנעולן מסוים. לכן, אם אתה מוצא את הביקורת החיובית פשוט לך על זה.
 2. בדוק אם המנעולן שהזמנת מבוטח- לפני שאתה בוטח בחיפזון, בדוק פעם אחת אם אם יש ביטוח למנעולן. זה יעזור לך לחסוך בעלויות של בעיה בלתי צפויה.
 3. נגישות וזמינות- שעות העבודה של מנעולן חשובות באמת. הנגישות של מנעולן קובעת אם הוא מסוגל להגיע ליעד בזריזות במקרה חירום או לא. מנעולן 24/7 יכול לבקר ללא קשר לשעה הרצויה תמיד מסביב לשעון בפתח תקווה. במקרה שאתה גם עסוק וזמין חלקית, אז אתה יכול לשכור את המנעולן המקצועי שיגיע לפי הזמינות שלך.
 4. אחריות בתוקף על ביצוע העבודה- מנעולן שהוא מנוסה לוקח לו פחות זמן עבודה אצל הלקוח ומספק תוצאות טובות יותר ומקצועיות, המצדיק את הוצאתכם.
 5. עלות התיקון- בדקו האם המנעולן מציין מחיר עוד בשיחת הטלפון כולל כל המע”מ וכו’. יש להתייעץ ישירות עם המנעולן לגבי המחיר. יתרה מזה, מנעולן וותיק ומקצועי יודע לזהות את הבעיה עוד משיחת הטלפון ולתת מחיר על התיקון.
 6. קבעו פגישה או ודאו אודות ההתמחות- כשאתם מזמנים את המנעולן, שאלו אותו מספר שאלות הקשורות לשירותיו כגון ניסיון וותק שנים במקצוע, התמחות בשירותים שאתם מבקשים, מועדי זמינותו ועוד. איש מקצוע הון יענה על שאלותיך מיד. אם היה לך ספק לשאלה הקשורה לשירותים, תוכל לדלג עליה כעת.

בעקבות טיפים פשוטים אלה תוכלו למצוא בקלות את בעל המקצוע המבוקש. בכל שאלה תוכל להתייעץ איתנו 24 שעות בפתח תקווה חינם 0529252323

מתי כדאי לכם להזמין מנעולנים משורותינו

 • מתקן דלתות  בכיר ומורשה הזול והטוב באזור.
 • החלפת מבחר מגווני דלתות, התקנת כל הדלתות כגון דלת ממותגי  רב בריח ושיריונית חוסם
 • פריצת כל סוגי הרכבים וואקום ורגיל וכמובן ללא נזק.
 • החלפת ותיקון מבחר מנעולים ,החלפת סוגים שונים של צילינדרים לדלתות.
 • פריצת דלתות שהן נעולות עם מפתח ושהבריחים תפוסים במשקוף בפתח תקווה.
 • חילוץ פתיחה ופריצת דלתות שהן טרוקות ולא נעולות בפתח תקווה
 • התקנת מנעול עליון לדלת (מנעול כספת עליון) לכל סוגי הדלתות שיש
 • תיקון דלתות כניסה לבניינים ושירות לוועדי בית.
 • תיקון קודנים והתקנתם, ומנעולים חשמליים
 • ועוד מגוון שירותי מנעולנות מוצעות באייל שירותי פריצה בפתח תקווה והסביבה.

מנעולן בפתח תקווה מציע שירות מנעולן במגוון תחומים: פורץ מנעולים, פורץ כל סוגי רכבים, פורץ דלתות לבתים בפתח תקווה, פורץ ומוכר כספות , תיקון מגוון דלתות, תיקון מבחר מנעולים, החלפת צילינדרים מכל הסוגים, מנעולים מסוג רב-בריח ןשריונית, צילינדר קבא, פלד, סיקורם, אווה, לוקסיס ועוד.

 התקנת מנעול עליון כספת איטלקי, גואל, או רב-בריח, החלפת מנעול חשמלי, החלפת מנגנון לדלת רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת חוסם, התקנת עיניות דיגיטליות וגם לא לדלת,החלפת דלת מחסן, הפיכת כיוון לדלת מחסן, החלפת מנגנון לשערי כניסה לבניין, תיקון דלתות בפתח תקווה, התקנת דלתות , החלפת ידיות, תיקון דלתות ממד וכל מה שמנעולן מקצועי אמור לשרת.

 מנעולן מקצועי בפתח תקווה אצלנו באייל הוא רק בעל מקצוע מנוסה:

יודע להתעסק במנעולים של כספות, לדעת את שיטות פריצה על כל הדלתות והמנעולים, זיהוי וניטרול מלכודת בכספות מוגני פריצה ופיצוחם, חשוב בעת הפריצה, פריצת כספת כבדה, שינוי קוד קומבינציה, אנו יודעים פריצת דלתות פלדה ומנעולים מכל החברות המתחרות הקיימות בשוק, החלפת מנגנונים רב בריח, חוסם, פלרז, רשפים, החלפה והתקנה של צילינדרים מכל החברות הקיימות, פריצת דלתות מוגנות כגון פלדלת, הרכבת קודנים אלקטרוניים לבית ורכב,  החיווט אינטרקום, התקנת קודן לבית ורכב, פריצה ופתיחת רכבים מכל הסוגים, גם דגמי פאר. פריצת דלתות ומנעולים לרכב , פריצת דלתות פנים כולל החלפת מנגנון ומגוון רחב של שירות מנעולן.

תגיות חיפוש לעבודות שמחפשים ממנעולן


החלפת מנעולים – תגיות חיפוש: מנעולים -החלפת צילינדר דלת- החלפת צילינדר פלדלת- איך מחליפים צילינדר- איך מחליפים מנעול בדלת- מנעול זול לדלת-החלפת מנעול רב בריח- החלפת מנעול לדלת חוסם- החלפת מנעול מגנטי- החלפת מנעול דלת עץ- מנעול לדלת מומלץ- מנעול לדלת זול- מחליף מנעולים-מנעול טביעת אצבע אילוק- מנעולן מחליף מנעולים-מנעול אנטר

מנעולנים בפתח תקווה-פורץ בפתח תקווה-מנעולנות בפתח תקווה-פריצת מנעולים בפתח תקווה, פורץ מנעולים בפתח תקווה

-פריצת דלתות בפתח תקווה, פריצת דלת בפתח תקווה-מנעולן רכב בפתח תקווה, מנעולן לרכב בפתח תקווה-פריצת רכב בפתח תקווה, פורץ רכבים בפתח תקווה

פורץ מכוניות בפתח תקווה, פריצת מכוניות בפתח תקווה -החלפת מנעולים בפתח תקווה -החלפת צילינדר בפתח תקווה-מנעולים לדלתות בפתח תקווה

-פריצת כספות בפתח תקווה -תיקון דלתות בפתח תקווה *מכירת דלתות בפתח תקווה ,דלתות מעוצבות בפתח תקווה

החלפת ידיות לדלת בפתח תקווה,החלפת ידיות לדלת רב בריח בפתח תקווה, התקנת דלתות בפתח תקווה, הרכבת דלתות בפתח תקווה

-שכפול מפתחות בפתח תקווה,שיחזור מפתחות בפתח תקווה – כיוון דלתות בפתח תקווה-החלפת סף תחתון לדלת בפתח תקווה

ובכל בעיה הקשורה למנעולנות בפתח תקווה אנא צרו איתנו קשר

מנעולן בפתח תקווה– רק אייל-שרותי מנעולנות ופריצה

בפתח תקווה והסביבהצרו קשר מיידי – 052-9252323

גלילה לראש העמוד
פתיחת צ'אט בווצאפ
צריכים מנעולן? דברו איתנו ונגיע!
שלום וברוכים הבאים לאייל מנעולנות!

דברו איתנו לכל שאלה או בקשה, צריכים מנעולן? אנחנו הפתרון עבורכם! שירות 24/7! צלמו לנו את התקלה ושלחו לנו בצ'אט לקבלת הצעת מחיר זולה, ותוך 20 דקות אנחנו אצלך!

מקרה דחוף? חייגו אלינו: 052-925-2323
דילוג לתוכן