טלפון 052-9252323

חייגו 24/7

פורץ מנעולים ברחובות

חיפשת מנעולן ברחובות? פורץ דלתות ברחובות? פורץ רכבים ברחובות, תיקון דלתות ברחובות, מנעולן לדלתות רב בריח.

אייל שרותי מנעולנות ופריצה הוא הכתובת.

אצלנו, בצוות ישנם מנעולנים מומחים לכל עניין המנעולנות רחב ביותר במרכז הארץ. החלפת צילינדר משונן ב88 שח יחד עם שירות נוסף שאליו ניקרא.

מנעולן בתים – פורץ רכבים – פורץ כספות – שירות לעסקים ומפעלים

נותנים שירותי פריצה ושירותי מנעולנות מתקדמים, תיקון דלתות מגוונים, פורץ דלתות, החלפת מבחר רחב של מנעולים סביב לשעון עובד עם משטרת המחוז כספק.
חייגו: 052-9252323 – עשרים דקות אצלך – מנעולנים תושבי רחובות.

זמינות 24 שעות ביממה ואנחנו מגיעים עד לביתכם בכדי לתקן לכם את הדלת, או לפרוץ את הדלת בצורה היעילה ביותר והמקצועי ביותר עם מינימום נזק.

כפי שהלקוחות רוצים מאיש מקצוע, אנו מאמינים שהעבודה של המנעולן אמורה להתבצע תוך כדי גילוי יושר מחיר הוגן ואמינות.

ברחובות האנשים יקרים לנו , ולנו חשו לתת לתושבים ברחובות את שירות המנעולנות המקצועי ביותר עם הציוד מנעולנות מהטובים שיש ,בכל תקלה ותרחיש שיש ,לא להסס וחייגו 24/7 למנעולן ברחובות

תיקון מנעולים, תיקון דלתות ברחובות, החלפת מנעולים ברחובות, רק באייל.

מנעולן ברחובות מוסמך לטפל בדלתות שבדיעבד נראים ללקוח  כדלת לא תקינה אין צורך להחליפה אנחנו מתקנים את כל סוגי התקלות בדלתות. לרוב תיקון נכון ומקצועי בדלת נותן אורך חיים לדלת כמעט כמו לדלת חדשה .

זה נכון גם בנוגע למנעולים לדלת. כמו בכל דבר מכאני גם מנעולים לדלתות מתקלקלים .זה מתרחש עם עייפות חומר ,התיישנות ושימוש לא נכון ,צילינדר זול לא איכותי,שימוש קשה בצילינדר. תרחישים אלו עלולים לגרום לצילינדר ולמנעול הבית שלכם לתקלות. אנו מתמחים בתיקון כל סוגי המנעולים והצילינדרים ונשמח לבצע את עבודה עבורכם. ר בהחלפת צילינדר לדלת פלדלת או דלת אש, דלתות עץ ועוד. אנו מחזיקים מנעולים וצילינדרים מכל סוג כגון.

עליך להקפיד ולהפקיד את המפתח רק לאדם הנכון –  מנעולן מוסמך חברת רב-בריח – חברת שריונית חוסם- דלתות פלרז ורשפים-דלת עכביש – החלפת מנעולים ומנגנונים ממגוון הסוגים, התקנת מנעולי כספת עליון, מתקין ומתקן דלתות .

החלפת צילינדרים מכל הסוגים, צילינדר רב-בריח, צילינדר מולטילוק, פלד, ייל, mt 5, אווה, לוקסיס ועוד.

 התקנת מנעול עליון כספת איטלקי גואל, או רב-בריח, החלפת מנעול חשמלי או תיקונו לדלתות, החלפת מנגנון לדלת רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת חוסם, התקנת עיניות דיגיטליות לדלת, החלפת דלת מחסן, הפיכת כיוון לדלת מחסן, החלפת מנגנון לשערי כניסה לבניין, תיקון דלתות ברחובות, התקנת דלתות ברחובות, החלפת ידיות, תיקון דלתות ממד וכל מה שמנעולן מוסמך אמור לשרת.

פריצת רכבים ברחובות, אובדן מפתח לרכב.

קורה לעתים שהמפתח נשאר בתוך הרכב ואופס… המפתח בתוך הרכב והרכב נעול, מה עושים?.הסר דאגה מלבך, רכב נעול עם המפתח בפנים ,חייג לאייל שרותי פריצה ומנעולנות ואנחנו נחלץ אותך 24/7 בצורה הכי מקצועית ללא כל נזק ונגיע אליך תוך 20 דקות ונפתח לכם את הרכב . איבדתם  את מפתחות הרכב שלכם וזה אבדן מפתח אחרון של רכבכם. אנו נשלח ניידת שירות על אליכם ונשחזר לכם מפתח חדש לרכב .מנעולן רכב-זה אנחנו.

באייל שרותי מנעולנות ופריצה יושר והוגנות מעל לכל!  חייגו 052-9252323

מנעולנים ברחובות– זמינות ומקצועיות ויושר מעל הכול

מנעולן מורשה ומוסמך ברחובות- זמינות ומקצועיות זה מעל הכל

תרחיש מרגיז מאוד, וכמובן שעלול לקרוא גם בגבעתיים והסביבה, בכל שעה ביום אנשים רבים קוראים לשירותי מנעולן מורשה ומוסמך מקום בכל עת ובכל עיר וישוב בארץ פעמים אין ספור בני האדם נתקעים עם מפתח בתוך הרכב או הבית ושואלים עצמם בתסכול, אויי מה עושים? אבל בעידן של היום קיימים מנעולנים מכירים ומקצועיים מאייל שירותי פריצה ומנעולנות שייגשו אליכם תוך דקות ספורות ויטפלו בכם בקפידה ובמקצועיות בעירכם גבעתיים, כי בחברתנו ישנו צוות מנעולנים מקצועי והוגן שיודע לתקן ולטפל בקול תקלות הדלתות והמנעולים הכולל גם פריצת רכבים ואנו באייל זמינים 24 שעות ביממה וברשותנו את אמצעי הנעילה מהמתקדמים שיש בענף המנעולנים, ולכן אין לכם מה לדאוג ולהילחץ. המנעולנים באיכות הטובה ביותר ברחובות וסביבתה!

כל סוגי העבודות להם תרצו מנעולן ברחובות ותוכלו להזמין אייל שרותי מנעולנות ופריצה.

חייג 0529252323

-מנעולן ברחובות , מנעולנים ברחובות-פורץ ברחובות-מנעולנות ברחובות

-פריצת מנעולים ברחובות , פורץ מנעולים ברחובות-פריצת דלתות ברחובות , פריצת דלת ברחובות

-מנעולן רכב ברחובות , מנעולן לרכב ברחובות-פריצת רכב ברחובות , פורץ רכבים ברחובות

-פורץ מכוניות ברחובות , פריצת מכוניות ברחובות-פורץ מנעולים לרכב ברחובות-החלפת מנעולים ברחובות

-החלפת צילינדר ברחובות-מנעולים לדלתות ברחובות , החלפת דלתות ברחובות

-דלתות מעוצבות ברחובות , התקנת דלתות ברחובות-הרכבת דלתות ברחובות

-פריצת כספות ברחובות-תיקון דלתות ברחובות-מנעולן בשבת ברחובות-שכפול מפתחות ברחובות

וכמובן שלכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן ברחובות אנחנו שם!