מנעולן בפריסה ארצית 24/7
חייגו עכשיו

מנעולן בצפת, פורץ רכבים בצפת, תיקון דלתות, תיקון והחלפת מנעולים. 

מנעולן בתים -פורץ כספות – מנעולנות רכבים – עסקים

שירותי מנעולנות פריצה, תיקוני דלתות, החלפת מנעולים וצילינדרים סביב לשעון ,מנעולן שעובד כספק משטרת ישראל חייגו עכשיו: 052-9252323 -כעשרים דקות בביתכם – מנעולן תושב צפת והסביבה

אנו דוגלים שמנעולן יפעל כמו שאמורים לנהוג, באמינות יושר מקצועיות ומחיר הוגן. 24/7 ,מנעולן שעובד עם משטרת ישראל.

לביטחונך בחר אך ורק –  מנעולן מורשה חברות העל רב-בריח מולטילוק ודלתות שיריונית חוסם| התקנת והחלפת מנעול כספת עליון, תיקון מנעול חשמלי.

 מנעולן מומלץ ופורץ מנעולים בצפת יש להזמין במקרים הללו:

 • מתקן דלתות  בכיר ומורשה הזול והטוב באזור.
 • החלפת מבחר מגווני דלתות, התקנת כל הדלתות כגון דלת ממותגי  רב בריח ושיריונית חוסם
 • פריצת כל סוגי הרכבים וואקום ורגיל וכמובן ללא נזק.
 • החלפת ותיקון מבחר מנעולים ,החלפת סוגים שונים של צילינדרים לדלתות.
 • פריצת דלתות שהן נעולות עם מפתח ושהבריחים תפוסים במשקוף בצפת והסביבה.
 • חילוץ פתיחה ופריצת דלתות שהן טרוקות ולא נעולות בצפת והסביבה
 • התקנת מנעול עליון לדלת (מנעול כספת עליון) לכל סוגי הדלתות שיש
 • תיקון דלתות כניסה לבניינים ושירות לוועדי בית.
 • תיקון קודנים והתקנתם, ומנעולים חשמליים
 • ועוד מגוון שירותי מנעולנות מוצעות באייל שירותי פריצה בצפת.

מתי מומלץ להזמין מנעולן בצפת?

כשיש צורך בפתיחת מנעול תקול במידה ואבד מפתח דירתכם ונשארתם נעולים מחוץ לדירתכם. כספת לא נפתחת המפתח ננעל בתוך הרכב? נכנסתם לדירה חדשה או שכורה לצפת? מנעולן בצפת יהיה זמין עבורך 24 שעות ויגיע מידית לכל שכונות העיר. קצת רקע, איש מקצוע בתחום המנעולנות והפריצה חייב להיות בעל הסמכה וידע, המנעולן בצפת חייב להכיר את כל סוגי המנעולים ואמצעי הנעילה הקיימים בשוק, וייתן מענה לתקלות במנעולים ודלתות,ללא גרימת נזק. אם עברתם דירה לאחת השכונות בצפת,מומלץ להחליף למנעול חדש עם זה שעברתם דירה וודאו קבלת מנעול סגור באריזה. מנעולנים בצפת אמורים להיות מנוסים בעבודה זו, ויש המנצלים ומוכרים מנעול פשוט וזול. לכן תבחרו באייל שירותי פריצה ומנעולנות בצפת, אצלנו זה הכי חשוב לנהוג ביושר והגינות. יש מיקרים בהם הלקוח מנסה לתקן תקלה בדלת אך גרם לנזק גדול יותר, לא לדאוג? פורץ מנעולים מנוסה יטפל בה ללא נזק נוסף.

מנעולן פורץ מנעולים: מנעולן בצפת

מחפשים שירות פריצת דלתות בצפת תוך זמן קצר, על ידי מנעולן מקצועי בצפת?

 אם  אתם מעוניינים בשירותי מנעולן / פורץ מנעולים בצפת, אם אתם זקוקים מידית למנעולן צפת, חייגו 24/7 לאייל בצפת 0529252323

ונגיע מיד. חובה עליכם להציג תעודה מזהה למנעולן שאכן אתם בעלי הדירה.

מנעולן בצפת מוסמך ומורשה עם תעודת יושר ועובד בשיתוף עם משטרת המחוז.

כמעולן בצפת ברשותי תעודת מנעולן וחבר בעמותת המנעולנים הבין לאומית הרשומה במשרד המשפטים בישראל שיש להציגה אותה ללקוחות טרם ביצוע הפריצה. כמו כן יש לדרוש תעודת יושר משטרתית המעידה על עבר נקי דבר החשוב ביותר למבצע עבודה זו רק לאחר בירור הפרטים הללו מומלץ לבצע פריצת מנעולים בצפת.

מנעולן בצפת: מה קורה בעת הפריצה?

כמנעולן ופורץ שעובד בצפת אופן פריצה שגרתית  בפריצת מנעול בצפת, הוא שבירת המנעול אם ניתן, לאחר שבדקנו עוד אפשרויות בעת הפריצה, עד למציאה ופתרון שמונע את פעולת המנעול לעבוד באופן תקין. במידה וצריך להיות תרחיש אחר או אפילו נזק מזערי אנו מערבים את הלקוח על מנת שידע ויאשר המשך הפריצה . בכל מקרה מנעולן בצפת יציין את מחיר העבודה עוד תוך כדי שיחה טלפונית. ברוב המקרים הפריצה מתבצעת ללא נזק כלל עוד סיבות של פריצת מנעול בצפת, קורים גם לעתים בדלתות  עץ, בהן מנעול הדלת מהודק לפתח הדלת. כנהוג בפריצה, למנעולן מנוסה, בלי נזק לדלת המחסן או הבית. אנו משתמשים בכלי פריצה ייעודיים ובעלי תקן מהטובים שיש, על מנת למנוע נזק ככל הניתן לדלת או למנעול הדלת. בפריצה מסוג זה נשתמש בכלים דקים ומיוחדים מהמשקוף לדלת, בכדי לגלות את לשונית המנעול תוך שמירת משקוף הדלת. מי שזקוק לשירות זה הוא מי שננעל בחדר בבית, או נעילת  חדר כלשהו  וללא אפשרות כניסה או יציאה מהבית פריצה זו נעשית עם מינימום נזק. יש לציין שפריצה מסוג זה הינה דחופה עד כדי פיקוח נפש של ממש . כמנעולן מוסמך בצפת הזמינות שלי  מידית, 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים.

פונים אלי לקוחות רבים המעוניינים במנעולן בצפת מסיבות הללו:

פריצת דלת שירותים של הבית, לא נעים להיתקע בו בו ודרושה פריצה מהירה ולא כדאי להזמין מנעולן שלא גר בצפת. קורה גם שצריך לפרוץ דלת ממד שהיא דלת חיונית ביותר. מודגש בזאת שלא כל פריצת מנעול ניתנת ללא שבירה וקידוח של מנעול למרות שאנו מנסים לעזור ללקוח במחיר עלות התיקון והפריצה. אנו משתדלים לבדוק את חיבור המנעול לדלת, ובדיקת אפשרות להשתמש רק בכלים הייעודיים של המנעולן בצפת.

מנעולן בצפת מחיר התיקון או הפריצה ואיך הוא תומחר.

בדרך כלל המחיר נקבע איזה סוג מנעול צריך לפרוץ, איזה דלת צריך לפרוץ איזה מנעול או צילינדר הלקוח מעוניין ועוד. ישנו גם שירות לילה בפריצת מנעולים שחברות ומנעולנים רבים מפקיעים מחירים אך לא באייל שירותי פריצה ומנעולנות: השירות שניתן.
 • פריצת דלת נעולה עם בריחים.
 • פריצת דלת שנעולה עם בריחים ולא תקינה כשהלקוח ננעל בבית או בחוץ.
 • תיקון הדלת עם צילינדר והמנעול או צירים חלודים ודלת לא מאוזנת שלא עובדת במצב תקין.
 • תיקון מנעול כספת או התקנת המנעול.
המחיר שתקבלו בפריצת מנעולים בצפת יהיה כמובן כולל פריצת המנעול או הצילינדר והחלפתם בחדש.

מנעולן 24 שעות עם לקוחות רבים ומרוצים תושבי צפת  על כך יעידו לקוחותינו

מנעולן בצפת 24 שעות כולל שבתות וחגים, אצלנו הוא גם פורץ מנעולים העובד עם משטרת ישראל וזמין 24 שעות 7 ימים בשבוע, בכל שעות היממה.

מנעולן בצפת 24 שעות נזדקק לו לדוגמה:

המפתח אבד או נישבר בעת פתיחת הדלת, המנעול מקולקל ולא מצליחים להיכנס הביתה או לבית עסק, הדלת נטרקה ומפתח נשאר בפנים בחור המנעול או בבית ועוד דוגמאות.

מנעולן בצפת מאייל יספק לנו שירותים כגון תיקון מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות והחלפת קוד בכספת, התקנת מנעולים או תיקון מנעולים לדלת תיקון מנעול חשמלי,תיקון תקלות בדלתות, התקנת דלתות ועוד.

מתי נזמין מנעולן או פורץ מנעולים בצפת?

כמנעולן בצפת מניסיוני, הזמנת מנעולן בצפת או פורץ מנעולים בצפת, או מתקן דלתות היא דלת נעולה והמפתח הלך לאיבוד. עוד סיבות ותרחישים להזמנת מנעולן בצפת גם במקרים אלו: תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון מנעולים, תיקון ופריצת כספות, בקלה בצילינדר הדלת או החלפתו מסיבות שונות, מפתח שנשבר בתוך חור המנעול, אובדן מפתח הרכב או נעילה של מפתח הרכב בפנים,, התקנת דלתות רב בריח ושיריונית חוסם, התקנת מנעול כספת עליון לדלת חוסם, ורב בריח, ופלרז ,מיגון ואבטחה לדירות וגם לבעלי עסק.

כיצד אנו פועלים כמנעולנים מקצועיים בצפת? וכיצד מנעולן בצפת בודק האם אתם בעלי הרכוש?

דבר ראשון נבקש להזדהות כבעל הנכס בכדי למנוע גנבה על ידי גורמים פליליים, עלינו לוודא שאכן אתם בעלי הנכס במקום על ידי הצגת תעודת זהות, או הזדהות ע”י השכן וגם בקשה לעיין בחוזה דירתכם. ואז תקבלו הצעת מחיר לפריצה, התקנת הצילינדרים ,פריצת הרכב או תיקון הדלת. מנעולן מורשה בצפת יבצע את עבודתו בזריזות, מנעולן בצפת יבקש מכם כאמור להציג תעודה מזהה או אישור בעלות לנכס, רכב, או בעלי העסק. במידה ואין ברשותכם את המסמכים, נבקש מהשכנים לזהות אתכם כבעלי הנכס. חשוב לציין: בחירת מנעולן מוסמך חשובה כמו כל בחירת איש מקצוע אחר ואף יותר מקורח המקצוע. מנעולן לא מקצועי יכול להסב נזק יותר מתועלת, ובמקרים קיצוניים אפילו עלול להתחזות עבריין המנסה להיכנס אל מבצרנו.

חשוב לבחור במנעולן אמין מאייל שירותי פריצה .

מנעול כספת עליון מחברת רב בריח ועוד – באחריות בכל עבודה הניתנת I באישור משטרת ישראל באייל אנו נספק שירות– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים וצילינדרים I שירות לכל סוגי הדלתות חייגו עכשיו ומיד אצלכם תוך זמן קצר | השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי שכונות העיר בצפת

מגוון העבודות להם תרצו ממנעולן בצפת ותוכלו להזמין את אייל-שרותי מנעולנות ופריצה:

-מנעולן בצפת, מנעולנים בצפת-פורץ בצפת-מנעולנות בצפת-פריצת מנעולים בצפת, פורץ מנעולים בצפת-פריצת דלתות בצפת, פריצת דלת בצפת-מנעולן רכב בצפת, מנעולן לרכב בצפת-פריצת רכב בצפת, פורץ רכבים בצפתפורץ מכוניות בצפת, פריצת מכוניות בצפת-החלפת מנעולים בצפת-החלפת צילינדר בצפת-מנעולים לדלתות בצפת-פריצת כספות בצפת-תיקון דלתות בצפת-שכפול מפתחות בצפת

ובכל בעיה בעיר צרו איתנו קשר

מנעולן בצפת– רק אייל-שרותי מנעולנות ופריצה

בצפת- צרו קשר מיידי – 052-9252323

  

  

פתיחת צ'אט בווצאפ
צריכים מנעולן? דברו איתנו ונגיע!
שלום וברוכים הבאים לאייל מנעולנות!

דברו איתנו לכל שאלה או בקשה, צריכים מנעולן? אנחנו הפתרון עבורכם! שירות 24/7! צלמו לנו את התקלה ושלחו לנו בצ'אט לקבלת הצעת מחיר זולה, ותוך 20 דקות אנחנו אצלך!

מקרה דחוף? חייגו אלינו: 052-925-2323
דילוג לתוכן