מנעולים לדלתות

מנעול לדלת פלדה

המדריך האולטימטיבי למנעולי דלתות זה עוזר לכם להבין את ההבדלים בין מנעולים שונים כך שתוכלו למצוא את הסוג המתאים של מנעול דלת חיצונית ופנימית עבורכם. אנו עוברים על סוגי הדלתות, המנעולים והמנעולים השונים הניתנים לפתיחה באמצעות מפתח או מחזיק מפתחות.

בבחירת מנעול לדלת המתאים ביותר לצרכים וליישומים שלך, האבטחה שמנעול הוא הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון.

אם יש לך מנעול או רב בריח רגיל של ידית הדלת, מרחק הסגירה והממדים זהים כפי שהיית מצפה עם מנעול בריחי על הדלת שלך. זה גם שיקול בכל מה שקשור לברגים ומנעולים, מכיוון שלא צריך לחבר את מיקום הבורג למגן הברגים של משקוף הדלת. אם אתה מכניס את המפתח הימני, ניתן להזיז סיכה בכדי לפתוח את המנעול על ידי פתיחת התפס באמצעות נעילת דלת אלקטרונית. למען הביטחון הטוב ביותר אתה זקוק לגישה לדלת החיצונית של הבית שלך דרך דלת הכניסה, לא דרך הדלת האחורית או כל דלת אחרת בבית.

מנעול חכם

מנעולים חכמים שולחים אותות אזהרה למכשיר שלך כאשר הדלת שלך אינה נעולה בהיעדרך. מנעולים מסוימים מציעים גם את היכולת ליידע אותך מתי הדלתות שלך נעולות או נטרוקות, ומנעולים חכמים יכולים לשלוח התראות למכשיר אם הדלת לא נעולה.

יש לקחת בחשבון גורמים אחרים בעת קביעת סוג הסגירה המתאים לדלתך. כשתקבע לאיזו קטגוריה המנעול שלך חייב להיות שייך, עליך לקחת בחשבון גורם אחר. במקרה של מנעולי דלתות, חשוב לבחון מקרוב את הדלתות לפני התקנתן, כלומר גב הדלת.

אם אין לך סוג כלשהו של נעילת כפתורים כדי לאבטח את התפס שלך, זו תוספת מצוינת. ישנם סוגים שונים של מנעולים שניתן להשתמש בהם בכדי להרחיק את האצבעות הקטנות מכמה סוגים של דלתות בביתכם. אחד מהם הוא שאתה יכול לנעול את הדלת מבחוץ, והשני הוא רק לנעול את הדלת מבפנים, כי זה מנעול. זהו אחד מאותם מנעולים שניתן לנעול בתוך או מחוצה לו, אך לא שניהם.

בעת רכישת מנעול חכם לדלת חיצונית, וודא כי המנעול מיועד לשימוש מבחוץ, מסומן ומשמש רק לדלתות פנים, או שהוא משמש מבחוץ. מנעולים אלה הם אידיאליים לדלתות המובילות אל מחוץ לבית, מכיוון שהם מציעים יותר אבטחה כדי למנוע כניסת פולשים.

דבר שלישי שיש לזכור הוא שאם ברצונך להתקין מנעול חכם, עליך לקנות אחד מסוגי המנעולים החכמים השונים הקיימים בשוק כדוגמת מנעול אנטר או מנעול אילוק. ישנן אפשרויות רבות ושונות לסוג המנעולים הדרושים, ועל כן עליכם ללמוד כמה שיותר מה תוכלו לעשות עם כולם כדי שתוכלו להחליט איזה מהם מתאים למצבכם הספציפי. אם אתם בשוק זה, יש מגוון אפשרויות לסוגי מנעולי דלתות, גם בבית וגם מחוצה לכם.

אם כרגע יש לך מנעול סטנדרטי המשתמש במפתח כדי לפתוח, מנעול תואם יכול להוסיף שכבת אבטחה שאין לך אם כבר הייתה לך מערכת אבטחה. אם אתם מחפשים מנעול לדלת הכניסה שלכם, וודאו כי יש לו בדיקת קשיות וכי מערך המנעולים כולו מדורג בדרגה 2 ומעלה. אתה עשוי לחשוב שכבר יש לך מערכות אבטחה, אך עיין בסוגים השונים של מנעולים חכמים הקיימים בשוק, כמו גם בתכונות האבטחה של כל אחד מהם.

האם מנעול מקודד לדלת הכניסה שלך או מנעול חכם עם מערכת קלט ללא מפתח יכולים להיות הטובים ביותר עבורך?

איזה מנעול לדלת לבחור

אם אינך בטוח אם ברצונך להקליד מחדש את המנעול שלך או לא לשלם שירות מפתח כדי להגיע לביתך, יש אפשרות שלישית. אתה יכול לשמור על הברגים הקיימים שלך או להחליף את הברגים הישנים שלך במערכת נעילה חכמה חדשה לחלוטין. ישנם מגוון מנעולים המשתמשים במנעול טביעות אצבע ומתאימים לחומרה הקיימת, כמו גם כאלה המשלבים עם מנעול חלופי. אם יש לך אפשרות לשמור על מנעול קיים ולרכוש מערכת נעילה חכמה הניתנת לחידוש, עליך להיות מודע לכך שישנן אפשרויות אחרות, כגון נעילת סמארטפון בלתי נראית הנקראת מנעול חכם, שהיא רק תחליף לרב בריח אבל יקר בהרבה מהישנה.

למנעול מעגלי מוט מעוגל הבולט מצד אחד של המנעול, מתקדם אל ידית הדלת וננעל את עצמו שוב כדי למנוע את פתיחתו. הדבר דומה למנעול דלת הנועל את עצמו, אך במקום למשוך בסיבוב, ניתן לנעול אותו באמצעות משיכה ונעילה של הידית. יש חלק אחר של המנעול הזה שנע פנימה והחוצה ונח בחלק מגולף של משקוף הדלת, המכונה התיבה, כאשר הדלתות נעולות כדי לשמור על מקומן. בסרטי ריגול ראינו את השימוש במנעולים אלה בצורה של מנעול דלת סודי או כניסה ללא מפתח.

Picture of אייל לוק
אייל לוק

אנו באייל שירותי פריצה ומנעולנות נותנים שירות מסביב לשעון בכל רחבי הארץ ובפריסה ארצית רחבה.

מכבדים את כל סוגי האשראי

מעניקים שירות לכל סוגי המנעולים:

שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ