חייגו 0529252323

קיצור דלת ממד, חיתוך דלתות ממד לאחר ריצוף במרכז הארץ

החלטתם לרצף ולשפץ את הדירה או להתחדש פרקט? הבעיה המרכזית בשיפוץ היא השינוי בדלת הממ”ד שמבחינת בגובה היא תשתנה מאוד , וצריך לתקנה במהירות. צריכים לתקן דלת ממד, להחליף ידיות לדלת ממד, או לתקן דלת ממד לפני קבלת טופס 4.

למה עליכם להזמין שרות קיצור דלתות במרכז? עבודה מדוייקת ומקצועית המבוצעת רק ע”י כלים חדישים ומיוחדים לקיצור דלתות ממד.
מה עליכם לעשות? לקצר את דלת הממ”ד לפי מידות הריצוף החדש.
מה העבודה הנדרשת? לתאם מול אייל שרותי פריצה ומנעולנות, על מנת לבצע תיקון זה ניתן לבצע זאת גם לפני הריצוף. ע”מ להגיע לרמת גימור מושלמת רצוי לסכרן בינינו ולבין איש הריצוף או מתקין הפרקטים. ובאייל תמצאו מקצרי דלתות ממד.
נגיע לדלת הממ”ד ונקצר אותה לפי המידות החדשות, את החיתוך נסגור עם סף מתאים לדלת כדי לשמור על גימור מושלם ולשמור על דלת הממד מפני נזקי רטיבות.
לאחר קיצור הדלת נבצע כיוון נכון של דלת ממ”ד ,להבדיל מקיצור דלת פלדלת רגילה פה צריך דיוק רב יותר,כי בדלת פלדה ישנו סף מתכוונן ובדלת הממד זו מיקשה אחת.
מה עלינו להכיר? הדלת תהיה מוגנת בפני הדף בלבד.

עבודות חיתוך דלת ממ”ד במרכז:

כל יום מוצאים חלודה בדלת ממ”ד, קורזיה בתחתית הדלת של הממ”ד? כל יום נשארים שאריות חלודה מתחת לדלת? 
משטיפות  במים על יד דלת הממ”ד נגרמת חלודה מתחת לדלת. במקרה זה נפעל באותה דרך במקרה של ריצוף ושנוסיף  ניקוי החלודה והקורוזיה וסגירה עם סף אלומיניום .

חייבים למיין שקיצור דלתות יבוצע רק ע”י מתקן דלתות מורשה ולא בידי חובב שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת..
לכן הזמינו את צוות אייל שירותי פריצה ומנעולנות 24/7 לעבודה זאת.

שירותי הדלתות שאנו נותנים.

קיצורי דלתות, מכירת דלתות, תיקון דלתות, עיצוב דלתות,תיקון סף לדלת, איזון דלתות, טפטים לדלתות, מגנטים לדלתות, פריצת דלתות, הרמת דלתות לאחר ריצוף, החלפת מנעולים לדלתות, התקנת מנעולים עם טביעת אצבע, שיווק דלתות, החלפת דלתות, הרכבת מנעול ביומטרי, הגבהת דלתות, קודנים לדלתות, קודנים לשערים, קודנים ללובי מגורים.

תגיות חיפוש

קיצור לדלת במרכז- תגיות חיפוש: קיצור דלתות במרכזI קיצור דלתות רב בריח במרכז | קיצור דלתות שריונית חוסם במרכז|קיצור דלתות ממ”ד במרכזI קיצור דלת ממ”ד לאחר ריצוף במרכז, קיצור דלת ממ”ד לאחר הרכבת פרקט במרכז, קיצור לדלת פלרז במרכז, קיצור דלתות כניסה במרכז-קיצור דלתות פנים במרכז-קיצור דלתות עץ במרכז-תיקון דלתות ממד במרכז. תיקון דלת ממד, תיקון ידיות לדלת ממד במרכז-קיצור דלת ממ”ד לאחר ריצוף במרכז