חייגו 0529252323

קיצור דלת ממד, חיתוך דלתות ממד לאחר ריצוף בנתניה

החלטתם לרצף ולשפץ את הדירה או להתחדש פרקט? הבעיה המרכזית בשיפוץ היא השינוי בדלת הממ”ד שמבחינת בגובה היא תשתנה מאוד , וצריך לתקנה במהירות. צריכים לתקן דלת ממד, להחליף ידיות לדלת ממד, או לתקן דלת ממד לפני קבלת טופס 4.
מה העבודה הנדרשת? לתאם מול אייל שרותי פריצה ומנעולנות, על מנת לבצע תיקון זה ניתן לבצע זאת גם לפני הריצוף. ע”מ להגיע לרמת גימור מושלמת רצוי לסכרן בינינו ולבין איש הריצוף או מתקין הפרקטים. ובאייל תמצאו מקצרי דלתות ממד.
נגיע לדלת הממ”ד ונקצר אותה לפי המידות החדשות, את החיתוך נסגור עם סף מתאים לדלת כדי לשמור על גימור מושלם ולשמור על דלת הממד מפני נזקי רטיבות.
לאחר קיצור הדלת נבצע כיוון נכון של דלת ממ”ד ,להבדיל מקיצור דלת פלדלת רגילה פה צריך דיוק רב יותר,כי בדלת פלדה ישנו סף מתכוונן ובדלת הממד זו מיקשה אחת.
למה עליכם להזמין שרות קיצור דלתות בנתניה? עבודה מדוייקת ומקצועית המבוצעת רק ע”י כלים חדישים ומיוחדים לקיצור דלתות ממד.
מה עלינו להכיר? הדלת תהיה מוגנת בפני הדף בלבד.

מה עליכם לעשות? לקצר את דלת הממ”ד לפי מידות הריצוף החדש.

עבודות חיתוך דלת ממ”ד בנתניה:

כל יום מוצאים חלודה בדלת ממ”ד, קורזיה בתחתית הדלת של הממ”ד? כל יום נשארים שאריות חלודה מתחת לדלת? 
משטיפות  במים על יד דלת הממ”ד נגרמת חלודה מתחת לדלת. במקרה זה נפעל באותה דרך במקרה של ריצוף ושנוסיף  ניקוי החלודה והקורוזיה וסגירה עם סף אלומיניום .

חייבים למיין שקיצור דלתות יבוצע רק ע”י מתקן דלתות מורשה ולא בידי חובב שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת..
לכן הזמינו את צוות אייל שירותי פריצה ומנעולנות 24/7 לעבודה זאת.

שירותי הדלתות שאנו נותנים.

קיצורי דלתות, מכירת דלתות, תיקון דלתות, עיצוב דלתות,תיקון סף לדלת, איזון דלתות, טפטים לדלתות, מגנטים לדלתות, פריצת דלתות, הרמת דלתות לאחר ריצוף, החלפת מנעולים לדלתות, התקנת מנעולים עם טביעת אצבע, שיווק דלתות, החלפת דלתות, הרכבת מנעול ביומטרי, הגבהת דלתות, קודנים לדלתות, קודנים לשערים, קודנים ללובי מגורים.

תגיות חיפוש

קיצור לדלת בנתניה- תגיות חיפוש: קיצור דלתות בנתניהI קיצור דלתות רב בריח בנתניה | קיצור דלתות שריונית חוסם בנתניה|קיצור דלתות ממ”ד בנתניהI קיצור דלת ממ”ד לאחר ריצוף בנתניה, קיצור דלת ממ”ד לאחר הרכבת פרקט בנתניה, קיצור לדלת פלרז בנתניה, קיצור דלתות כניסה בנתניה-קיצור דלתות פנים בנתניה-קיצור דלתות עץ בנתניה-תיקון דלתות ממד בנתניה. תיקון דלת ממד, תיקון ידיות לדלת ממד בנתניה-קיצור דלת ממ”ד לאחר ריצוף בנתניה