חיפוש
מנעולן בפריסה ארצית 24/7

תנאי שימוש

1. התנאים

כשאתה גולש לאתר האינטרנט של חברת https://eyalock.co.il/, הנך מסכים ומאשר לכל תנאי אתר https://eyalock.co.il/ המצוין כאן ותנאי השימוש שלו, כל התקנות שלו והנך מאשר כי אחריותך האישית לציית לחוקי התקנון. היה ואינך מסכים לתנאי האתר https://eyalock.co.il/, אינך רשאי להשתמש באתר. כל התכנים באתר הבית מוגנים  בזכויות יוצרים בלעדיים 
2. רישיון השימוש

בהסכם זה, ניתן אפשרות להורדת תוכן מהאתר באופן חלקי זמני לשם צפייה אישית. חל איסור להשתמש בתוכן לצרכי מסחר . מוצג זה הנו כרישיון ואין להעבירו. עליך לדעת ממסמך זה על איסור:
להעתיק תכנים ויצירות מהאתר;
להשתמש בתכנים כהצגה פומבית פרטית או לשם מסחר;
לבצע שימוש של חומרים, תוכנה או תוכן באתר באתר הבית שבבעלות "אייל שירותי פריצה ומנעולנות";
להסיר סימן זכויות יוצרים או קניין מהחומרים;
העברת תוכן וחומר מהאתר, אם זה בשרת או הצגתם לאדם אחר.

במידה והוצא חומר או העתק לשם צפייה עליך למחוק או להשמיד חומרים עם סיום הצפייה בהם אם זה בדיסק קשיח או בפורמטים למיניהם על פי תקנון אייל שירותי פריצה ומנעולנות.

3. מגבלות
אייל שירותי פריצה ומנעולנות לא יהיו אחראים על נזקים לרבות אובדן רווח, שימוש בתוכן האתר, נזיקין וכו,  שנגרמו מתוצאה או מאין אפשרות שימוש בתוכן האתר "אייל שירותי פריצה ומנעולנות", אם וכאשר חברת אייל שירותי פריצה ומנעולנות קיבלו הודעה בעל פה או בכתב על נזק כל שהוא.
4. כתב ויתור

תוכן אתר הבית "אייל שירותי פריצה ומננעולנות" מוצגים כך ". "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" לא תיתן אחריות להפרת זכויות קניין רוחני לכל מטרה מסויימת.
יחד עם זאת, "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" אינה מתחייבת לשימוש בחומרי האתר או אמינות של שימוש בתכני האתר הבית שלה או כל המקושר לה. 

6. קישורים
לחברת אייל שירותי פריצה ומנעולנות אין ולא תהיה אחריות על הקישורים המקשרים לאתר אייל שירותי פריצה ומנעולנות ולא על התכנים הנמצאים באתרים המקשרים אליה. הקישור מאתר שונה ל"אייל שירותי פריצה ומנעולנות" לא מאשר שהתקבל אישור  ע"י "אייל שירותי פריצה ומנעולנות".

5. בדיקות ותיקונים
המידע והתוכן הנמצאים באתר "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" עלולים להכיל שגיאות כתיב או דפוס. "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" לא מתחייבים שכל התוכנים באתר האינטרנט יהיו, עדכניים ומדויקים. "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" זכאים לבצע שינויים בתוכן ומוקדי מידע הקיימים באתר הבית, יחד עם זאת חברת אייל שירותי פריצה ומנעולנות לא חייבים לבצע עדכונים בתכני האתר שלה,

7. תנאי האתר
 השימוש של אתר הבית "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" יכולים וניתנים לשינוי בכל עת ובלי הודעה מראש להשתנות בכל זמן וללא הודעה מוקדמת. כאשר אתה גולש באתר זה, הנך מאשר ומסכים ומתחייב לגרסה הקיימת ולפי עדכונה של תנאי השימוש והתקנות הנוספות המופיעות במסמך זה.

8. הסמכות השיפוטית
כל תביעה שתהה קשורה לאתר "אייל שירותי פריצה ומנעולנות" תמנה עם החוקים של מדינת ישראל על פי התקנות הכתובות בחוק . התנאים הללו חלים על שימוש באתרי אינטרנט.

9. הסכמה לתנאים הללו
עם כניסתך לאתר "אייל שירותי פריצה ומנעולנות", הנך מסכים עם מדיניות זו. במידה ואתה לא מסכים למדיניות האתר, אנא לא להשתמש באתר זה. אם ואתה מעוניין להשתמש באתר ומסכים למדיניות זו, החברה רואה בפעולה זו כהסכמה של השינויים הללו.

10. יצירת קשר

במידה וישנם שאלות ולבטים לפעילות האתר ודרכיו, איך להתנהל באתר או כל שאלה בנוגע או בנושא מדיניות הפרטיות של אתר הבית, אנא צור קשר בטלפון: 052-9252323 או בתיבת מייל eyal123915@gmail.com

תאריך עדכון התקנון: 10.09.2021

*מטעמי נוחות תקנון האתר מנוסח בלשון זכר אך מתייחס לכל המינים.

 

 

דילוג לתוכן