מנעולן בפריסה ארצית 24/7

0529252323

שירות מנעולן באילת 24 שעות

 אנו מעניקים שירות מנעולנים באילת, פורץ רכבים באילת, תיקון דלתות, תיקון והחלפת מנעולים. 
פורץ כספות – פורץ רכבים –מנעולן בתים ועסקים, שירותי מנעולנות בעירית אילת במוסדות חינוך ובמגזר הציבורי. מנעולנים בעיר אילת מחברתנו הם מנעולנים מקצוענים עם יותר מ10 שנות וותק ומומחים במגוון שירותי פריצה ומנעולנות כגון פריצת מנעולים של דירות ופריצת דלתות ללא נזק לדלת.

תיקון דלתות באילת

תיקון כל סוגי הדלתות הקיימות, איזון הדלתות החלפת צילינדרים ומנגנונים לדלת, התמחות תיקון כל סוגי הדלתות הקיימות בשוק. חשוב מאוד שהמנעולן שמגיע אליכם לתקן את הדלת הנו מנעולן מורשה ומכיר את כל סוגי הדלתות, מנעולן ללא ניסיון עלול  להסב לדלת נזק יותר מתועלת, לכן תזמינו מנעולן דלתות עם ניסיון בתחום המנעולנות וידע רב בכל הדלתות שקיימות כיום.

תיקון דלתות רב בריח באילת:

הסיבות העיקריות שמנעולנים באילת מקבלים קריאת שירות לדלתות מסוג רב בריח הן תקלות שכיחות בדלת כגון תיקונים קלים לתיקון. המקרה הכי נפוץ בדלת רב בריח הוא תקלה במנעול הצילינדר בדלת ונחוץ להחליפו למנעול אחר. עוד מקרה נפוץ הוא כיוון דלת רב בריח, איזון הדלת יחסית לתקלות נוספות אמנם קלה לתיקון וגם מחירה הוא זול יחסית לשאר התקלות בדלת רב בריח. לא כל  התקלות קלות וזולות לתיקון כגון החלפת מנגנון בדלת פלדה זו תקלה שיכולה להשפיע על פתיחה וסגירה של הדלת- תקלת החלפת מנגנון לדלת מתרחשת פחות בהרבה. החלפת המנגנון  יקר יחסית ומורכב יותר משאר התקלות בדלת הכניסה.

פריצת דלת רב בריח פלדלת:

באייל שירותי מנעולנות ופריצה מתמחים בפריצת כל סוגי דלתות רב בריח מקלות וגם לכל סוגי המנעולים שישנם היום בשוק המנעולים. במקרה כזה שהמפתח אבד או נגנב או שהדלת נתקעה, אנו נשמח להגיע במהירות האפשרית, גם אם זה מדובר בצילינדר פשוט של רב בריח או צילנדר רב בריח יוקרתי של דלת מעוצבת או באם מדובר אפילו בצילינדר נדיר ולא פשוט לפריצה כמו מנעול כספת עליון, או מנעול של רב בריח או מולטילוק אנו המנעולנים באילת נבוא עם כלי הפריצה החדשניים ונפרוץ בצורה הכי מהירה בכדי  שתוכלו להיכנס בשקט הביתה ותישמרו על ביטחונכם ושגרתכם השלווה בעיר אילת .

כל שירותי פריצה, נותנים תיקוני כל דלתות, החלפת מנעולים וסוגי צילינדרים 24 שעות ,מנעולן שעובד יחד עם מחוז משטרת ישראל כספק.
חייגו עכשיו: 052-9252323 – כ 15 דקות בבית הלקוח | מנעולן תושב אילת

פורץ רכבים באילת

אנו דוגלים שמנעולן יפעל כמו שמצופה ממנעולן בכיר באמינות יושר מקצועיות ומחיר הוגן בעת פריצת הרכב. סביב לשעון ,ממנעולן שעובד עם משטרת ישראל כספק. מנעולן רכב הוא גם פורץ רכבים באילת שמומחה בפריצת רכבים מכל הסוגים הכולל פריצת רכבי יוקרה שננעלים בנעילת וואקום, אנו באייל שירותי פריצה ומנעולנות מתמחים במנעולנות הרכב ונפרוץ עבורך את הרכב אם המפתח נשכח בתוך הרכב או אבד.

מנעולן בתים בעיר אילת ללא הפסקה.

לביטחונך בחר אך ורק –  מנעולן מורשה חברות כגון רב-בריח מולטילוק ודלתות שיריונית חוסם-התקנת והחלפת סוגי מנעול כספת עליון, תיקון מנעול חשמלי.

פורץ מנעולים מוסמך בעיר הדרומית אילת.

 חשוב להזמין מנעולן  במקרים הללו כפי שאנו מציגים:

 • פתיחת ופריצת דלתות שהן טרוקות בלבד באילת.
 • החלפת סוגים נרחבים של מנעולים ,החלפת ממגוון צילינדרים לדלתות.
 • מתקן דלתות במחיר הכי הגון מורשה הזול באזור.
 • פריצת רכבים כולל עם נעילת וואקום חשמלית בלי כל נזקים. החלפת מנעולים והחלפת צילינדרים לכל סוגי הדלתות.
 • התקנת מנעול עליון כספת עליון לכל סוגי הדלתות
 • החלפת כל הדלתות, התקנת דלתות רב בריח ושיריונית חוסם, פורץ דלתות שהן נעולות באילת.
 • החלפת כל סוגי הדלתות, התקנת דלתות רב בריח ממתקינים ושיריונית חוסם
 • תיקון קודנים ומנעולים חשמליים
 • תיקון דלתות  והתקנת דלתות כניסה לבניינים. תיקון קודנים ומנעולים חשמליים
 • ועוד מגוון שירותי מנעולנות באילת.

פריצת מנעולים באילת

מתי להזמין מנעולן באילת?

כשיש צורך בפתיחת מנעול פגום ומקולקל.
במידה ואבד מפתח דירתכם ונשארתם נעולים מחוץ לדירתכם.
יש כספת שמסרבת להיפתח, או שאתם לא מוצאים את המפתח.
המפתח ננעל בתוך תא המטען הרכב?
נכנסתם לדירה חדשה או שכורה באילת?

מנעולן באילת יהיה זמין עבורך 24 שעות ויגיע מידית לכל שכונות העיר.

קצת רקע, איש מקצוע בתחום המנעולנות והפריצה חייב להיות בעל הסמכה וידע, המנעולן באילת חייב להכיר את כל סוגי המנעולים ואמצעי הנעילה הקיימים בשוק, וייתן מענה לתקלות במנעולים ודלתות,ללא גרימת נזק.

אם עברתם דירה לאחת השכונות באילת, מומלץ שמנעולן באילת יחליף את הצילינדר לחדש לפי בחירתכם, יש לקבל 5 מפתחותאו 3 עם ההתקנה של המנעולן באילת. מנעולנים באילת אמורים להיות מנוסים בעבודה זו, ויש המנצלים ומוכרים מנעול פשוט וזול. לכן תבחרו באייל שירותי פריצה ומנעולנות באילת, כי לנו חשוב כמו שאמורים להיות, המקצועיות, אמינות, ומחיר הוגן.

יש מיקרים בהם הלקוח מנסה לתקן תקלה בדלת אך גרם לנזק גדול יותר, לא לדאוג? פורץ מנעולים מנוסה יטפל בה ללא נזק נוסף.

מנעולן פורץ מנעולים: מנעולן באילת

מנעולן באילת

מחפשים שירות פריצת דלתות באילת תוך זמן קצר, על ידי מנעולן מקצועי באילת?

 אם  אתם מעוניינים בשירותי מנעולן / פורץ מנעולים באילת, אם אתם זקוקים מידית למנעולן באילת, חייגו 24/7 לאייל באילת 0529252323

ונגיע מיד. מומלץ*-לתת פרטים פרטים מדוייקים לזהות הדירה על מנת שאכן יהיה אפשר לזהות שהדירה שלכם גם אם זה אומר לתשאל שכנים.

מנעולן באילת מוסמך ומורשה עם תעודת יושר ועובד עם משטרת המחוז.

כמעולן באילת ברשותי תעודת מנעולן וחבר בעמותת המנעולנים הבין לאומית הרשומה במשרד המשפטים בישראל שיש להציגה אותה ללקוחות טרם ביצוע הפריצה.

כמו כן יש לדרוש תעודת יושר משטרתית המעידה על עבר נקי דבר החשוב ביותר למבצע עבודה זו

רק לאחר בירור הפרטים הללו מומלץ לבצע פריצת מנעולים באילת.

מנעולן באילת: מה קורה בעת הפריצה?

כמנעולן ופורץ שעובד באילת אופן פריצה שגרתית  בפריצת מנעול באילת, הוא שבירת המנעול אם ניתן, לאחר שבדקנו עוד אפשרויות בעת הפריצה, עד למציאה ופתרון שמונע את פעולת המנעול לעבוד באופן תקין.

במידה וצריך להיות תרחיש אחר או אפילו נזק מזערי אנו מערבים את הלקוח על מנת שידע ויאשר המשך הפריצה .

בכל מקרה מנעולן באילת יציין את מחיר העבודה עוד תוך כדי שיחה טלפונית. ברוב המקרים הפריצה מתבצעת ללא נזק כלל

עוד סיבות של פריצת מנעול באילת, קורים גם לעתים בדלתות עץ, בהן מנעול הדלת מהודק לפתח הדלת.

כנהוג בפריצה, למנעולן מנוסה, בלי נזק לדלת המחסן או הבית. אנו משתמשים בכלי פריצה ייעודיים ובעלי תקן מהטובים שיש, על מנת למנוע נזק ככל הניתן לדלת או למנעול הדלת.

בפריצה מסוג זה נשתמש בכלים דקים ומיוחדים מהמשקוף לדלת, בכדי לגלות את לשונית המנעול תוך שמירת משקוף הדלת.

מי שזקוק לשירות זה הוא מי שננעל בחדר בבית, או נעילת  חדר כלשהו  וללא אפשרות כניסה או יציאה מהבית פריצה זו נעשית עם מינימום נזק.

יש לציין שפריצה מסוג זה הנה דחופה עד כדי פיקוח נפש של ממש. כמנעולן מוסמך באילת הזמינות שלנו  מידית, 24 שעות כל השבוע כולל מועדים ושבתות וחגים.

פונים אלי המון לקוחות המבקשים מנעולן באילת מסיבות הנל:

פריצת דלת שירותים של הבית, לא נעים להיתקע בו בו ודרושה פריצה מהירה ולא כדאי להזמין מנעולן שלא גר באילת.

קורה גם שצריך לפרוץ דלת ממד שהיא דלת חיונית ביותר. מודגש בזאת שלא כל פריצת מנעול ניתנת ללא שבירה וקידוח של מנעול למרות שאנו מנסים לעזור ללקוח במחיר עלות התיקון והפריצה.

אנו משתדלים לבדוק את חיבור המנעול לדלת, ובדיקת אפשרות להשתמש רק בכלים הייעודיים של המנעולן באילת.

מנעולן באילת מחיר התיקון או הפריצה ואיך הוא נקבע.

בדרך כלל המחיר נקבע איזה סוג מנעול צריך לפרוץ, איזה דלת צריך לפרוץ איזה מנעול או צילינדר הלקוח מעוניין ועוד.

ישנו גם שירות לילה בפריצת מנעולים שחברות ומנעולנים רבים מפקיעים מחירים אך לא באייל שירותי פריצה ומנעולנות:

השירות שניתן.

החלפת מנעולים באילת

 • פריצת דלת שהיא נעולה.
 • פריצת דלת נעולה ולא תקינה כשהלקוח ננעל בפנים או בחוץ.
 • תיקון הדלת עם צילינדר והמנעול או צירים חלודים ודלת לא מאוזנת שלא עובדת במצב תקין.
 • תיקון מנעול כספת או התקנת המנעול.

המחיר שתקבלו בפריצת מנעולים באילת יהיה כמובן כולל פריצת המנעול או הצילינדר והחלפתם בחדש.

מנעולן 24 שעות עם לקוחות רבים ומרוצים תושבי אילת  על כך יעידו לקוחותינו

איך להיות מנעולן באילת

שלב 1: ניסיון ותרגול במנעולנות

מנעולנים שאפתנים חייבים לעבור הכשרה פורמלית על מנת ללמוד את הכישורים הדרושים כדי להצליח בקריירה זו בעיר אילת. הכשרה זמינה בדרך כלל באמצעות תוכניות תעודה או תעודה המוצעות על ידי מכללות או בתי ספר מקצועיים,  או עמותות המנעולנים. ההדרכה מלמדת מנעולנים חדשים כיצד לבחור נכון מגוון מנעולים, לתקן מנעולים בבנייני מגורים ומסחר, להכין מפתחות ולשכפל מפתחות, להבין את מכניקת המנעולים ולבדוק את אבטחת המנעולים לאחר ההתקנה. ישנם גם קורסים בתחומי מנעולנות מיוחדים, כגון מנעולנות אופנועים ורכב. תוכניות הכשרה מסוימות עשויות לכלול קורסים בנושא היבטים משפטיים ועסקיים במנעולנות.

כחלופה להשתתף בתכנית הכשרה, מנעולן מאילת שאפתן יכול לקבל הכשרה באמצעות חניכה אצל מנעולן מנוסה. חניכות בדרך כלל אינן בתשלום, אך מאפשרות לחניכי מנעולן ללמוד את ההיבטים הטכניים, המשפטיים והעסקיים של מנעולנות ישירות מאנשי מקצוע.

המנעולנים מאיגוג או עמותת המנעולנים דיווחו כי הכשרה למנעולנים עשויה להימשך רק שלושה חודשים עד חצי שנה, תלוי במורכבות המגזר בו הם מתכוונים לעבוד. לדוגמא, מנעולן כללי המתמחה בבחירת מנעולים עשוי לדרוש פחות הכשרה ממנעולן המתמחה באבטחת בית ומערכות נעילה או מנעולנות רכב מורכבות יותר.

שלב 2: צבירת ניסיון בעבודה

יש מדינות שדורשות מנעולנים לעבוד במשרה מלאה לפחות שנה בעסק מנעולן מורשה לפני שהם מקבלים רישיון משלהם. מנעולנים שאפתנים בארץ ובאילת יכולים לפנות לעסקי מנעולנים מקומיים מהעיר בכדי למצוא עבודה או עבודה עבור העסק שבאמצעותו הושלמה חניכותם, אם הדבר רלוונטי.

מנעולן פורץ רכבים באילת

שירותי פריצת רכבים באילת כולל פריצת רכבי יוקרה גרמניים עם נעילת וואקום תקבלו באייל שירותי פריצה ומנעולנות 24 שעות ביממה, אל תהססו וחייגו 0529252323

מנעולן באילת 24 שעות כולל שבתות וחגים, אצלנו הוא גם פורץ מנעולים העובד עם משטרת ישראל וזמין 24 שעות 7 ימים בשבוע, בכל שעות היממה.

מנעולן באילת 24 שעות נזדקק לו לדוגמה:

המפתח אבד או נישבר בעת פתיחת הדלת, המנעול מקולקל או ישן ולא מצליחים להיכנס הביתה או לבית עסק, הדלת נטרקה ומפתח נשאר בפנים בחור המנעול או בבית ועוד דוגמאות.

מנעולן באילת מאייל יספק לנו שירותים כגון תיקון והחלפת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות והחלפת קוד בכספת, התקנת מנעולים או תיקון מנעולים לדלת תיקון והחלפת מנעול חשמלי,תיקון תקלות בדלתות, התקנת דלתות ועוד.

מתי נזמין מנעולן או פורץ מנעולים באילת?

כמנעולן באילת מניסיוני, הזמנת מנעולן באילת או פורץ מנעולים באילת, או מתקן דלתות היא דלת נעולה והמפתח הלך לאיבוד.

עוד סיבות ותרחישים להזמנת מנעולן באילת גם במקרים אלו: תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון מנעולים, תיקון ופריצת כספות, תקלה בצילינדר הדלת או החלפתו מסיבות שונות ומגוונות, מפתח שנשבר בתוך חור המנעול, אובדן מפתח הרכב או נעילה של מפתח הרכב בפנים, התקנת דלתות רב בריח ושיריונית חוסם, התקנת מנעול כספת עליון לדלת חוסם, ולדלת ורב בריח, ופלרז ,מיגון ואבטחה לדירות וגם לבעלי עסק.

כיצד אנו עובדים כמנעולנים מקצועיים בעיר אילת? וכיצד מנעולן באילת בודק האם אתם בעלי הדירה והנכס?

דבר ראשון נבקש להזדהות כבעל הנכס בכדי למנוע גנבה על ידי גורמים פליליים, עלינו לוודא שאכן אתם בעלי הנכס במקום על ידי הצגת תעודת זהות, או הזדהות כנאמר ע”י השכן וגם בקשה לעיין בחוזה דירתכם.

ואז תקבלו הצעת מחיר לפריצה, התקנת הצילינדרים ,פריצת הרכב או תיקון הדלת. מנעולן מורשה באילת יבצע את עבודתו בזריזות,

מנעולן באילת יבקש מכם כאמור להציג תעודה מזהה או אישור בעלות לנכס, רכב, או בעלי העסק. במידה ואין ברשותכם את המסמכים, נבקש מהשכנים לזהות אתכם כבעלי הנכס.

חשוב לציין: בחירת מנעולן מוסמך חשובה כמו כל בחירת איש מקצוע אחר ואף יותר מקורח המקצוע. מנעולן לא מקצועי יכול להסב נזק יותר מתועלת, ובמקרים קיצוניים אפילו עלול להתחזות עבריין המנסה להיכנס אל מבצרנו.

חשוב לבחור במנעולן אמין מאייל שירותי פריצה ומנעולנות 24/7 .

מנעול כספת עליון מחברת רב בריח ועוד – באחריות וקבלה בכל עבודה הניתנת I באישור משטרת ישראל

באייל אנו נספק שירות– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים וצילינדרים I שירות לכל סוגי הדלתות

חייגו עכשיו ומיד אצלכם תוך זמן קצר | השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי שכונות העיר באילת

מגוון העבודות להם תרצו ממנעולן באילת ותוכלו להזמין את אייל-שרותי מנעולנות ופריצה:

תגיות חיפוש

החלפת מנעולים – תגיות חיפוש: מנעולים -החלפת צילינדר דלת באילת- החלפת צילינדר פלדלת באילת- איך מחליפים צילינדר- איך מחליפים מנעול בדלת- מנעול זול לדלת-החלפת מנעול רב בריח- החלפת מנעול לדלת חוסם- החלפת מנעול מגנטי- החלפת מנעול דלת עץ- מנעול לדלת מומלץ- מנעול לדלת זול- מחליף מנעולים-מנעול טביעת אצבע אילוק- מנעולן מחליף מנעולים-מנעול אנטר- מנעול חשמלי לשער

  

  

דילוג לתוכן