תיקון דלתות בקריות 24/7

חייגו עכשיו 0529252323

מתעניינים בתיקון דלתות בקריות? מתקין דלתות בקריות, תיקון כל סוגי הדלתות בקריות והסביבה ובחיפה, הגעתם למנעולן אייל שרותי מנעולנות ופריצה סביב השעון 24/7! 

אצלנו באייל שירותי מנעולנות ופריצה  מספקים שירות תיקון דלתות מכל סוג שהוא בקריות:

 • תיקון דלתות פלדלת בקריות הכולל כיוון צירים, החלפת צירים. תיקון מנגנון לדלת או החלפת מנגנון במקרה ובלוי,תיקון המנעולים בדלתות הבית או בבית העסק, החלפת סף תחתון לדלת כניסה, תיקון דלתות פלדלת של רב בריח, ושריונית חסם, עכביש,דלתות רשפים, ועוד מגוון דלתות.
 • תיקון דלתות אלומיניום בקריות– תיקוני משקוף למיניהם, החלפת מנעולים, קיצור דלתות אלומיניום ועוד
 • תיקון דלתות מזכוכית, ומנעולים לדלתות זכוכית, תיקון מנגנון נעילה לדלת זכוכית כולל לחנויות ולבתי עסק, ויטרינות בקניונים ומשרדים וכו’. כיוון דלתות זכוכית, הרמת דלתות מזכוכית, תיקון לדלת זכוכית. החלפת מחזיר דלת.
 • תיקון דלתות ממ”ד בקריות– תיקון דלת ממ”ד,  החלפת ידיות לדלת לממ”ד מכל סוג, כיוון דלת ממ”ד, מנעול לדלת ממ”ד, חיתוך דלת ממ”ד, תיקון לדלת ממ”ד, ציפוי דלת ממ”ד, החלפת ידיות לממד,
 • קיצור דלתות של ממ”ד לאחר ריצוף וגם לאחר הרכבת פרקטים. חיתוך  לפי המידה בבית הלקוח .
 • תיקון דלתות עץ בקריות– תיקוני משקוף לדלתות עץ שונים, קיצור דלתות מעץ, תיקון והחלפת מנעול חבוי לדלתות עץ, שיוף תחתית הדלת מעץ, מנגנון 101 מכל סוג, צילינדר משונן לדלת. כיוון גובה הדלת, החלפת ידית פאבלוק לדלתות עץ, החלפת צירים בדלתות עץ.
 • קיצור דלתות אלומיניום מכל סוג לפני הדבקת פרקט או ריצוף.
 • תיקון דלתות אש וידיות בהלה בקריות  
 • תיקון דלת רב בריח בקריות מכל הסוגים כולל תיקון דלתות שריונית חסם, דלתות פלרז, דלתות עכביש ועוד
 • תיקון דלתות כניסה לבניין בקריות.
 • תיקון דלתות לאחר פריצה, כולל פריצה של מכבי  אש ומשטרה.

שירות תיקון דלתות בקריות מכל מיני סיבות שונות.
הסיבה העיקרית שבגללה תזדקקו לשירות תיקון דלתות בקריות היא כתוצאה מפריצה ככל הנראה אלימה, או ניסיון לפריצה. מומלץ להקפיד על שימור הדלת, על מיגונה בעזרת אמצעי הגנה פשוטים ובסיסיים על מנת למנוע פריצות.
ישנה התקדמות במיגון הבית ובתחום המנעולים.ישנם מנעולים אלקטרוניים חכמים ומנעולי טביעת אצבע ומנעול כספת עליון שמונעים את הצורך בשימוש במפתח. סביר להניח שהפורץ ידלג אל הדלת הבאה. התקציב שלכם מוגבל? הסתפקו במנעול כספת עליון או עינית דיגיטלית המצלמת את מה שקורה מחוץ לדלת.

הסיבות שזקוקים לתיקון דלתות בקריות ואיך נתקן:

 • דלת לא מאוזנת סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקוני דלתות, נרגיש זאת בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר וגם בקושי לסגור את הדלת. זה קורה מטריקת הדלת או ממשקל  של הדלת. כגון תליה של דברים על הדלת תכביד עוד יותר. במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן מוסמך מאייל שירותי פריצה ומנעולנות הוגן מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים שאין צורך להחליפם, לאזן ולכוון את הדלת בלבד עם תשלום מקובל והוגן.
  כל תקלה לגופה.
 • עוד תרחיש להזמנת  תיקון דלתות בקריות היא כתוצאה מהצטברות קורוזיה במנגנון הדלת, החלודה גורמת על נעילת ופתיחה קשה של הדלת. יכול להיות צורך בהחלפת המנגנון החלוד בחדש ובמצבי חלודה קיצוניים נידרש גם להחליף צילינדר.
 • עוד תקלה במסגרת שירותי תיקון דלתות בקריות סיבוב המפתח הולך קשה, כתוצאה מכך הדלת לא תינעל חלק ואף נשמע חריקה בעת סיבוב המפתח. גם שימון מידי פעם יעזור כמובן, יהיה צורך בהחלפת הצילינדר. פעולת החלפת צילינדר בכפר שמריהו תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה קלה וללא רעשי חריקה.

  תיקון דלתות בקריות– רק אצל אייל שירותי פריצה ומנעולנות

  אנו מספקים מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות בקריות במחירים נוחים, שירות מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר.

  בחברתנו שהיא בעלת מוניטין והרבה ניסיון עתיר שנים,אצלנו המנעולים צברנו ניסיון רב עם כל סוגי הדלתות ועם כל סוגי המנעולים. לכל דלת ישנו מנגנון אחר ושונה מהשני עם צילינדר שונה, בריחים שונים ומשונים.
  זה מצריך ניסיון והיכרות עם כל סוגי הדלתות. כל את נרכש עם הניסיון והזמן. על כן, לכן הימנעו מחובבנים, או מחירים זולים ומחשידים, כי לפעמים הול הוא היקר.

 • השירותים שלנו בדלתות בקריות הם.

תיקון דלתות בקריות- תגיות חיפוש: חידוש דלתות בקריותI תיקון דלתות בקריותI תיקון פלדלת בקריות I תיקון דלת בקריותI תיקון דלת עץ בקריות I תיקון דלת ממד בקריותI תיקון דלת רב בריח בקריות I תיקון דלת שריונית חוסם בקריות I קיצור דלת ממד בקריותI החלפת מנגנון לדלת בקריותI החלפת מנעולים בדלת בקריותI  תיקון דלת לאחר פריצה בקריותI הרמת דלת בקריות I כיוון לדלת בקריות I תיקון משקוף לדלת בקריות  I תיקון צירים לדלת בקריות I החלפת צירים לדלת בקריות I תיקון מנעול לדלת בקריות I פורץ מנעולים בקריות I מנעולן בקריות I פורץ רכבים בקריות-עיצוב מגנטי  לדלת בקריות- החלפת סף תחתון לדלת בקריות

אודות המחבר

השארת תגובה