חייגו עכשיו

052-9252323

מחפשים אחר מנעולן בשדרות? מחפש פורץ מנעולים בשדרות? תיקון דלתות בשדרות, באייל ישנם מנעולנים המתמחים לכל עניין המנעולנות 24 שעות וזמינים תמיד, בהיקף מלא בשדרות והסביבה!

מה ייחודי אצלנו במנעולן בשדרות:

 מנעולן בשדרות מעמותת המנעולנים הבין לאומית בעל כל ההסמכות הנדרשות במנעולנות

מנעולן דירות -פורץ ומנעולן רכבים – פריצת וטכנאי כספות -עסקים- מפעלים- מוסדות חינוך-מוסדות ציבוריים

פריצה, תיקון דלתות שונים, החלפת סוגי מנעולים 24 שעות עובד כספק עם משטרת המחוז.
חייגו: 052-9252323- כ 15 דקות הגעה – מנעולנים תושבי שדרות והסביבה.

ממליצים לך לתת את המפתח לידיים הוגנות ואמינות –  ממנעולן מורשה ומוסמך חברת רב-בריח וחברת שריונית חוסם דלתות פלרז ורשפים-מנגנוני עכביש. החלפת כל סוגי המנעולים כולל מבחר עצום של מנגנונים, התקנת מנעול כספת עליון, מתקין ומתקן דלתות פלדלת ועץ.

המנעולן באייל שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות מנעולן בשדרות, 24 שעות 7 ימים בשבוע, כולל שבת וחג.

המנעולנים אצלנו בשדרות הם מורשים  עם תעודת יושר ללא עבר פלילי, מוסמכים, בעלי תעודת מנעולן מוסמך מעמותת המנעולנים הארצית בישראל, עובדים בשיתוף פעולה עם משטרת המחוז. מחירים הוגנים  מקצועיות, אמינות, ויחס אישי עם חיוך תמיד.

 כמנעולן בשדרות אני מספק מוצרים מקוריים, מכל החברות המובילות בארץ ובעולם. תוך כדי מתן אחריות על כל עבודה שנבצע.

שירותי המנעולן בשדרות שיש לנו להציע ללקוחות:

מנעולן בשדרות מציע שירות מנעולן במגוון תחומים: פורץ מנעולים, פורץ רכבים, פורץ דלתות בשדרות, פורץ  כל סוגי הכספות , תיקון כל הדלתות, תיקון מבחר עצום של מנעולים בשדרות, החלפת צילינדרים מכל הסוגים, צילינדר רב-בריח, צילינדר מולטילוק, אלבה, קבה,  אווה, לוקסיס ועוד.

מנעולן פורץ מנעולים: מנעולן בשדרות 24/7, המקצוענים במנעולנות

בהחלט לא סימפטי להגיע לדירה והדלת מסרבת להיפתח או מנעול וצילינדר תקועים, או שחלילה המפתח נגנב או אבד, נקלעתם למצב זה, אבל אל דאגה, מקצוענים שהם מנעולנים משדרות בכל שעה אנו זמינים בשבילכם, לכן בחרו רק במנעולן בשדרות שהוא מקצוען ולא חאפר.
זה העת לחייג אלינו לאייל שירותי פריצה ומנעולנות בשדרות והסביבה, באייל תקבלו את מלוא תשומת הלב ממנעולנים הכי מקצועיים שיש בשדרות, לייעוץ חינם חייגו 0529252323.

השירות שניתן ממנעולן לדלתות.
•פריצת דלת נעולה במפתח.
•פריצת דלת נעולה ולא תקינה כשהלקוח ננעל בפנים או בחוץ.
•תיקון הדלת עם צילינדר והמנעול או צירים חלודים ודלת לא מאוזנת שלא עובדת במצב תקין.
•תיקון מנעול כספת או התקנת המנעול.

התקנת עיניות דיגיטליות וגם לא לדלת, התקנת מנעול עליון כספת איטלקי גואל, או מנעולי רב-בריח, החלפת מנעול חשמלי, החלפת מנגנון לדלת רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת חוסם, החלפת דלת מחסן, הפיכת כיוון לדלת מחסן, החלפת מנגנון לשערי כניסה לבניין, תיקון דלתות בשדרות, התקנת דלתות בשדרות, החלפת ידיות, תיקון דלתות ממד וכל מה שמנעולן מקצועי אמור לשרת.

 מנעולן מקצועי בשדרות אצלנו באייל הוא רק בעל מקצוע מנוסה:

מומחה במנעולים של כספות, יודע את שיטות פריצה על כל הדלתות והמנעולים, זיהוי מלכודת בכספות מוגני פריצה ופיצוחם, חשוב בעת הפריצה, פריצת כספת כבדה, שינוי קוד קומבינציה, אנו יודעים פריצת דלתות פלדה ומנעולים מכל החברות המתחרות הקיימות בשוק, החלפת מנגנונים רב בריח, דלת חוסם, פלרז, דלת רשפים, החלפה והתקנה של צילינדרים מכל החברות הקיימות, פריצת דלתות מוגנות כגון פלדלת, הרכבת קודנים אלקטרוניים לבית ורכב,  החיווט אינטרקום, התקנת קודן לבית ורכב, פריצה ופתיחת רכבים מכל הסוגים, גם דגמי פאר. פריצת דלתות ומנעולים לרכב , פריצת דלתות פנים כולל החלפת מנגנון ומגוון רחב של שירות מנעולן.

על שירותי המנעולן

-מנעולן בשדרות, מנעולנים בשדרותפורץ -מנעולנות בשדרות-פריצת מנעולים בשדרות, פורץ מנעולים בשדרות-פריצת דלתות בשדרות, פריצת דלת -פורץ דלתות -שינוי קוד קומבינציה בכספת בשדרות-מנעולן רכב בשדרות, מנעולן לרכב בשדרות-פריצת רכב , פורץ רכבים בשדרות-פורץ מכוניות בשדרות, פריצת מכוניות -פורץ מנעולים לרכב בשדרות-החלפת מנעולים בשדרות-החלפת צילינדר בשדרות-מנעולים לדלתות, החלפת דלתות בשדרות-דלתות מעוצבות, התקנת דלתות בשדרות-הרכבת דלתות -פריצת כספות בשדרות-תיקון דלתות בשדרות-מנעולן בשבת בשדרות-שכפול מפתחות

וכמובן שלכל מקרה בו אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בשדרות אנחנו שם בשבילך!