חייגו טלפון 0529252323

מנעולן בקריות, פורץ רכבים בקריות, תיקון דלתות, תיקון והחלפת מנעולים.

מנעולן בתים -מנעולן כספות-מנעולנות רכבים – עבודת מנעולנות מול עסקים

שירותי פריצה, תיקוני דלתות, החלפת מנעולים וצילינדרים סביב השעון, מנעולן שעובד עם משטרת ישראל כספק, הידע וההתמחות שלנו בתחום המנעולנות בקריות הוא רב ועשיר וכל המנעולנים עברו הסמכות בכל המנעולים וסוגי הפריצות שיש.
חייגו עכשיו: 052-9252323 | כ 20 דקות בבית הלקוח | מנעולן המתגורר בחיפה והקריות

מנעולן שיהיה תמיד הוגן, זו השאיפה שלנו

לנו חשוב  שמנעולן יפעל כמו שמצפים ממנו באמינות יושר מקצועיות ומחיר הוגן. 24-7 ,מנעולן בקריות שעובד עם משטרת ישראל. מבחר עבודות ב149 שח לדוגמת החלפת צילינדר לשער מברזל ועץ.

לביטחונך בחר אך ורק – מנעולן מורשה חברות המנעולנים רב-בריח מולטילוק ושיריונית חוסם| התקנת והחלפת מנעולי כספת עליון, תיקון מנעול חשמלי.

פורץ מנעולים בקריות

מנעולן מומלץ ופורץ מנעולים בקריות יש להזמין במקרים הללו:
•פתיחת ופריצת דלתות טרוקות בקריות, פריצת מנעולים של דלתות שהמפתח אבד. פריצת מנעולי רתק, פריצת דלת שהלשונית נתקעה, פריצת מנעולים ברכב ועוד..

מומחיות הפריצה של מנעולן בקריות

  1. פריצה ללא נזקים לרכב– הפריצה הרגילה על ידי כרית ניפוח לרכב ומוט פריצה לרכב עם טריז חציצה שמטרתה חדירה לרכב באמצעות האביזרים ועל ידי משיכת הידית או לחיצה על כפתור נעילה המרכזית הדלת נפתחת, פריצה זו על ידי פורץ רכבים מחיפה והקריות מיומן תתבצע ללא נזק .
  2. פריצת מנעול בעזרת דגדוג המנעול מנעולן בקריות– פריצה זו מבוצעת בעזרת כלים עדינים כדוגמת פיקלים לדגדוג המנעול שניתן לבצע פריצת מנעולים במנעולים זולים ולא איכותיים על ידי דגדוג המנעול והקפצת הפינים של הצילינדר.  ועל ידי משחק בפינים ותוף המנעול גורמים למנעול להיפתח וכמובן פעולה לו תבוא ליידי ביטוי רק על ידי מנעולן מומחה ומנוסה מהקריות ומחיפה
  3. קדיחת המנעול– הפעולה הכי נפוצה בפריצת מנעולים וגם על ידינו בחברה, מנעולן בקריות יעדיף קידוח המנעול מכיוון ששיטת פריצת מנעול מדרך זו חובה על כל מנעולן מוסמך לדעת, מנעולן מקצועי יעדיף לבחור כאופציה עדיפה ויותר כלכלית המאפשרת פריצה לכל סוגי המנעולים. נעזרים במקדחים איכותיים ובכרסום קידוח ממתכת קשה שיהיה מסוגל לקדוח כל מנעול בעיר חיפה ובקריות.

פורץ רכבים בקריות

•פריצת רכבים ללא שום נזק בכל הקריות, כולל פריצת רכבים גרמניים עם נעילת וואקום.
•מתקן דלתות מורשה הזול והטוב באזור חיפה. מתמחים בפריצת רכבים מכל סוג הכולל נעילה חשמלית וואקום.

•מנעולן רכב בחיפה המומחה בשחזור מפתח לרכב שאבד, תיקון סוויץ לרכב ושכפול מפתח לרכב.

פורץ דלתות בקריות

•פורץ דלתות נעולות עם בריח בקריות. פריצת כל סוגי הדלתות הקיימות בשוק.
•מתמחים בפריצת רכבים מכל סוג הכולל נעילה חשמלית וואקום.
•החלפת מבחר ומגוון מנעולים ,החלפת צילינדרים לכל סוגי הדלתות.
•התקנת מנעול כספת עליון איטלקי ג’ואל לכל סוגי הדלתות
•תיקון והתקנת דלתות כניסה לבניינים. תיקון קודנים ומנעולים חשמליים• החלפת מגוון דלתות שיש, התקנת דלתות רב בריח ושיריונית חוסם
•ועוד מגוון שירותי מנעולנות בקריות.

6 טיפים לפני שמזמינים מנעולן בקריות

יכולות להיות מספר סיבות שונות בהן היית זקוק למנעולן לחילוץ מפתחות שבורים, מנעולים פגומים וישנים, התקנת מנעולים חדשים ועוד. אם תבחר מנעולן לא מנוסה, הוא יבזבז את זמנך וכספך ועלול לעשות יותר נזק מאשר תועלת. במקום להזעיק מנעולן בצורה פזיזה, תוכלו לעקוב אחר מספר עצות שלנו על מנת למצוא את אחד המנעולנים הטובים ביותר בקריות והסביבה.

להלן מספר טיפים יעילים:

  1. בידקו המלצות- אין ספק שרוב האנשים סומכים על ביקורות ועוקבים אחר המלצות האנשים באתר וברשתות. אנשים חולקים חווית שירות שלהם עם משפחה או חברים ושכנים בעבור מנעולן מסוים. לכן, אם אתה מוצא את הביקורת החיובית פשוט לך על זה.
  2. בדוק אם מנעולנים מבוטחים- לפני שאתה בוטח בחיפזון, בדוק פעם אחת אם אם יש ביטוח למנעולן. זה יעזור לך לחסוך בעלויות של בעיה בלתי צפויה.
  3. נגישות וזמינות- שעות העבודה של מנעולן חשובות באמת. הנגישות של מנעולן קובעת אם הוא מסוגל להגיע ליעד בזריזות במקרה חירום או לא. מנעולן 24/7 בקריות יכול לבקר ללא קשר לשעה הרצויה תמיד מסביב לשעון. במקרה שאתה גם עסוק וזמין חלקית, אז אתה יכול לשכור את המנעולן המקצועי שיגיע לפי הזמינות שלך.
  4. אחריות בתןקף על ביצוע העבודה- מנעולן שהוא מנוסה לוקח לו פחות זמן עבודה אצל הלקוח ומספק תוצאות טובות יותר ומקצועיות, המצדיק את הוצאותכם.
  5. עלות התיקון- בדקו האם המנעולן מציין מחיר עוד בשיחת הטלפון כולל כל המע”מ וכו’. יש להתייעץ ישירות עם המנעולן לגבי המחיר. יתרה מזה, מנעולן וותיק ומקצועי יודע לזהות את הבעיה עוד משיחת הטלפון ולתת מחיר על התיקון.
  6. קבעו פגישה או ודאו אודות ההתמחות- כשאתם מזמנים את המנעולן, שאלו אותו מספר שאלות הקשורות לשירותיו כגון ניסיון וותק שנים במקצוע, התמחות בשירותים שאתם מבקשים, מועדי זמינותו ועוד. איש מקצוע הון יענה על שאלותיך מיד. אם היה לך ספק לשאלה הקשורה לשירותים, תוכל לדלג עליה כעת.

בעקבות טיפים פשוטים אלה תוכלו למצוא בקלות את בעל המקצוע המבוקש. בכל שאלה תוכל להתייעץ אתנו 24 שעות חינם 0529252323

 מנעולן בקריות יכול להגיע תוך 20 דקות לכל רחביה

פריצת מנעולים בקריות

מתי להזמין מנעולן בקריות? כשיש צורך בפתיחת מנעול בלאי
במידה ואבד מפתח דירתכם ונשארתם נעולים מחוץ לדירתכם.
הכספת תקועה ולא נפתחת.
המפתח ננעל בתוך הרכב?
נכנסתם לדירה חדשה או שכורה בקריות?

מנעולן בקריות יהיה זמין עבורך 24 שעות ויגיע מידית לכל שכונות העיר.

קצת רקע, איש מקצוע בתחום המנעולנות והפריצה חייב להיות בעל הסמכה וידע, המנעולן בקריות חייב להכיר את כל סוגי המנעולים ואמצעי הנעילה הקיימים בשוק, וייתן מענה לתקלות במנעולים ודלתות,ללא גרימת נזק.

אם עברתם דירה לאחת הקריות, הזמינו מנעולן להחלפת המנעול וודאו קבלת אריזה סגורה של מפתחות בקריות. מנעולנים בקריות אמורים להיות מנוסים בעבודה זו, ויש המנצלים ומוכרים מנעול פשוט וזול. לכן תבחרו באייל שירותי פריצה ומנעולנות בקריות, כי לנו חשוב שהלקוח תמיד יהיה מרוצה ואנו נפגין תמיד מקצועיות ואמינות.

המלצתנו ללקוחות, אל תנסו להחליף מנעולים ולתקן את הדלת לבד, כי לרוב הנזק גדול יותר מהתועלת. אל תהססו והזמינו מנעולן מאייל שיגיע מיד.

מנעולן בקריות

מחפשים שירות פריצת דלתות בקריות תוך זמן קצר, על ידי מנעולן מקצועי בקריות?

אם אתם מעוניינים בשירותי מנעולן / פורץ מנעולים בקריות, אם אתם זקוקים מידית למנעולן בקריות חייגו 24/7 לאייל בקריות 0529252323

ונגיע מיד. חובה עליכם להזדהות כבעלי הדירה ע”י תעודה מזהה.

מנעולן בקריות מוסמך ומורשה עם תעודת יושר ועובד בשיתוף עם משטרת המחוז.

כמעולן בקריות ברשותי תעודת מנעולן וחבר בעמותת המנעולנים הבין לאומית הרשומה במשרד המשפטים בישראל שיש להציגה אותה ללקוחות טרם ביצוע הפריצה.

כמו כן יש לדרוש תעודת יושר משטרתית המעידה על עבר נקי דבר החשוב ביותר למבצע עבודה זו

רק לאחר בירור הפרטים הללו מומלץ לבצע פריצת מנעולים .

מנעולן בקריות: מה קורה בעת הפריצה?

כמנעולן ופורץ שעובד בקריות אופן פריצה שגרתית בפריצת מנעול בקריות, הוא שבירת המנעול אם ניתן, לאחר שבדקנו עוד אפשרויות בעת הפריצה, עד למציאה ופתרון שמונע את פעולת המנעול לעבוד באופן תקין.

במידה וצריך להיות תרחיש אחר או אפילו נזק מזערי אנו מערבים את הלקוח על מנת שידע ויאשר המשך הפריצה .

בכל מקרה  בקריות וגם מנעולן בקרית מוצקין יציין את מחיר העבודה עוד תוך כדי שיחה טלפונית. ברוב המקרים הפריצה מתבצעת ללא נזק כלל

תיקון מנעולים בקריות

עוד סיבות של פריצת מנעול בקריות, קורים גם לעתים בדלתות עץ, בהן מנעול הדלת מהודק לפתח הדלת ועלינו להחליף את המנעול.

כנהוג בפריצה, למנעולן מנוסה, בלי נזק לדלת המחסן או הבית. אנו משתמשים בכלי פריצה ייעודיים ובעלי תקן מהטובים שיש, על מנת למנוע נזק ככל הניתן לדלת או למנעול הדלת.

בפריצה מסוג זה נשתמש בכלים דקים ומיוחדים מהמשקוף לדלת, בכדי לגלות את לשונית המנעול תוך שמירת משקוף הדלת.

מי שזקוק לשירות זה הוא מי שננעל בחדר בבית, או נעילת חדר כלשהו וללא אפשרות כניסה או יציאה מהבית פריצה זו נעשית עם מינימום נזק.

יש לציין שפריצה מסוג זה הנה דחופה עד כדי פיקוח נפש של ממש . כמנעולן מוסמך בחיפה והקריות  הזמינות שלי מידית, 24 שעות שבעה ימים בשבוע כולל שבתות וחגים.

פונים אלי לקוחות רבים המבקשים מנעולן בקריות מסיבות הללו:

פריצת דלת שירותים של הבית, לא נעים להיתקע בו בו ודרושה פריצה מהירה ולא כדאי להזמין מנעולן שלא גר בקריות.

קורה גם שצריך לפרוץ דלת ממד שהיא דלת חיונית ביותר. מודגש בזאת שלא כל פריצת מנעול ניתנת ללא שבירה וקידוח של מנעול למרות שאנו מנסים לעזור ללקוח במחיר עלות התיקון והפריצה.

אנו משתדלים לבדוק את חיבור המנעול לדלת, ובדיקת אפשרות להשתמש רק בכלים הייעודיים של המנעולן .

מנעולן בקריות ובחיפה מחיר התיקון או הפריצה ואיך הוא נקבע.

בדרך כלל המחיר נקבע איזה סוג מנעול צריך לפרוץ, איזה דלת צריך לפרוץ איזה מנעול או צילינדר הלקוח מעוניין ועוד.

ישנו גם שירות לילה בפריצת מנעולים שחברות ומנעולנים רבים מפקיעים מחירים אך לא באייל שירותי פריצה ומנעולנות:

השירות שניתן מאתנו באייל שירותי פריצה ומנעולנות בקריות.
•פריצת דלת  שננעלה עם בריחים.
•פריצת דלת נעולה ולא תקינה כשהלקוח ננעל בדירה או בחוץ.
•תיקון הדלת עם צילינדר והמנעול או צירים חלודים ודלת לא מאוזנת שלא עובדת במצב תקין.
•תיקון מנעול כספת או התקנת המנעול.

המחיר שתקבלו בפריצת מנעולים בקריות יהיה כמובן כולל פריצת המנעול או הצילינדר והחלפתם בחדש.

מנעולן 24 שעות עם לקוחות רבים ומרוצים תושבי בקריות – על כך יעידו לקוחותינו

מנעולן בקריות 24 שעות כולל שבתות וחגים, אצלנו הוא גם פורץ מנעולים העובד עם משטרת ישראל וזמין 24 שעות 7 ימים בשבוע, בכל שעות היממה.

מנעולן בקרית אתא 24 שעות נזדקק לו לדוגמה:

המפתח אבד או נישבר בעת פתיחת הדלת, המנעול מקולקל ולא מצליחים להיכנס הביתה או לבית עסק, הדלת נטרקה ומפתח נשאר בפנים בחור המנעול או בבית ועוד דוגמאות שיש גם למנעולן מקרית ביאליק.

מנעולן בקריות מאייל יספק לנו שירותים כגון תיקון מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות והחלפת קוד בכספת, התקנת מנעולים או תיקון מנעולים לדלת תיקון מנעול חשמלי, תיקון תקלות בדלתות, התקנת דלתות ועוד. מתי נזמין מנעולן או פורץ מנעולים בצפת?

כמנעולן בקריות מניסיוני, הזמנת מנעולן או פורץ מנעולים, או מתקן דלתות היא דלת נעולה והמפתח הלך לאיבוד.

עוד סיבות ותרחישים להזמנת מנעולן בקריות  ובחיפה גם במקרים אלו: תיקון דלתות פנים וחוץ, תיקון  כל המנעולים, תיקון ופריצת  כל סוג כספות, תקלה בצילינדר הדלת או החלפתו מסיבות שונות, מפתח שנשבר בתוך חור המנעול, אובדן מפתח הרכב או נעילה של מפתח הרכב בפנים,, התקנת דלתות רב בריח ושיריונית חוסם, התקנת מנעול כספת עליון לדלת חוסם, ורב בריח, ופלרז ,מיגון ואבטחה לדירות וגם לבעלי עסק.

כיצד אנו פועלים כמנעולנים מקצועיים בקריות? וכיצד מנעולן בקריות בודק האם אתם בעלי הנכס?

דבר ראשון נבקש להזדהות כבעל הנכס בכדי למנוע גנבה על ידי גורמים פליליים, עלינו לוודא שאכן אתם בעלי הנכס במקום על ידי הצגת תעודת זהות, או הזדהות ע”י השכן וגם בקשה לעיין בחוזה דירתכם.

ואז תקבלו הצעת מחיר לפריצה, התקנת הצילינדרים ,פריצת הרכב או תיקון הדלת. מנעולן מורשה בקריות יבצע את עבודתו בזריזות,

מנעולן בחיפה ובקריות יבקש מכם כאמור להציג תעודה מזהה או אישור בעלות לנכס, רכב, או בעלי העסק. במידה ואין ברשותכם את המסמכים, נבקש מהשכנים לזהות אתכם כבעלי הנכס.

חשוב לציין: בחירת מנעולן מוסמך חשובה כמו כל בחירת איש מקצוע אחר ואף יותר מקורח המקצוע. מנעולן לא מקצועי יכול להסב נזק יותר מתועלת, ובמקרים קיצוניים אפילו עלול להתחזות עבריין המנסה להיכנס אל מבצרנו.

חשוב לבחור במנעולן אמין מאייל שירותי פריצה .

מנעול כספת עליון מחברת רב בריח ועוד – באחריות בכל עבודה הניתנת I באישור משטרת ישראל

באייל אנו נספק שירות– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים וצילינדרים I שירות לכל סוגי הדלתות

חייגו עכשיו ומיד אצלכם תוך זמן קצר | השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי שכונות בערי הקריות

מגוון העבודות להם תרצו ממנעולן בקריות ותוכלו להזמין את אייל-שרותי מנעולנות ופריצה:

מגוון העבודות להם תרצו ממנעולן בקריות ותוכלו להזמין את אייל-שרותי מנעולנות ופריצה:

-מנעולן בקריות, מנעולנים בקריות-פורץ בקריות-מנעולנות-פריצת מנעולים בקריות, פורץ מנעולים בקריות-פריצת דלתות בקריות, פריצת דלת -מנעולן רכב בקריות  , מנעולן לרכב בקריות-פריצת רכב בקריות, פורץ רכבים בקריותפורץ מכוניות בקריות, פריצת מכוניות בקריות-החלפת מנעולים בקריות-החלפת צילינדר בקריות-מנעולים לדלתות בקריות-פריצת כספות בקריות-תיקון דלתות בקריות-התקנת דלתות בקריות, דלתות מעוצבות בקריות-מכירת דלתות בקריות, הרכבת דלתות בקריות-שכפול מפתחות בקריות

ובכל בעיה בקריות אנא צרו איתנו קשר

מנעולן בקריות– רק אייל-שרותי מנעולנות ופריצה

בקריות– צרו קשר מיידי – 052-9252323