מנעולן בחירום

מנעולן למצב חירום

מנעולנים לשעת חירום או 24 שעות הם אלה שיכולים להציל אותך במקרה שמערכת האבטחה תקלה או שאיבדת את החזקת המפתחות שלך. שמור את מספרו של מנעולן מקומי כדוגמת מנעולן בכפר סבא אמין הזמין בכל שעה. זכור לבחור עסק הנמצא בקרבת משרדך או ביתך. יש להם ניסיון ומערך הכלים הנכון איתם, כך שלא יצטרכו לנקוט באמצעים קיצוניים כמו שבירת הדלתות או החלונות. מלבד תיקון בעיות מנעול ומפתח, הן יכולות לתקן ולהתקין מחדש התקני אבטחה כמו אזעקות, מערכות טלוויזיה במעגל סגור ומחסומים חסינים בפני גניבה או פריצות. למידע נוסף על שירותי מנעולן חירום שלנו כאן .

שירותי מנעול ומפתח מקומיים 24 שעות ביממה בעיר כפר סבא

מנעולן מקומי 24 שעות ביממה הקרוב אליכם מכפר סבא יכול לספק את העזרה השימושית המהירה ביותר, אך רוב האנשים לא מקדישים חשיבות רבה כדי לשמור אחד בזיכרון. עדיף להחליט לפני כל מקרה חירום לאיזו חברה להגיע ומה הם יכולים לעשות עבורך. מנעולן בכפר סבא מקומי אמור להיות מסוגל לספק את השירותים הבאים:

 • ייתכן שתזדקק לעזרה באמצע הלילה אם גילית שדלת הכניסה לביתך נבעטת או נשברה. מנעולן מקומי יכול להתקין מנעולים חדשים בביתכם. ההליך יכול לכלול ערכות מנעולים חדשות, או לשמור על החומרה הישנה ולהסיר ולהחליף את הצילינדר והמנעול הישן כך שיש צורך במפתח חדש לפתיחת המנעול.
 • השירות הידוע ביותר שהם מספקים הוא שכפול מפתחות. הם יכולים ליצור עותק של המנעול לבית או לרכב שלך ולאחר מכן להשתמש בעותק כדי לחתוך כמה מפתחות שאתה צריך.
 • מנעולנים יכולים לא רק להכניס אתכם למעון או לרכב הנעולים שלכם, אלא גם לתקן את המנעול כך שתוכלו לישון בשקט. צריך גם להחליף מנעולים בשלב כלשהו כאשר המפתחות שלך עלולים להיתקע במנעול.
 • לפעמים אתה מוצא את עצמך נעול בצד הלא נכון של הדלת. יש להם את הכלים והכישורים הנכונים כדי לפתוח את המכונית הנעולה או את דלת ביתך.
במקרה שדלת הכניסה שלך תהיה נעולה מנעולן עשוי לבחור את המנעול או להשתמש במפתח חבטות כדי לפתוח את הדלת מבלי לפגוע במנעול שלך. הוא יכול גם לפתוח את הרכב הנעול בכדי לקבל את המפתח מונח בהצתה או מונח על המושב.

שמירת מנעולן בקרבת מקום נשמרת ברשימת אנשי הקשר שלך.
רצוי להיערך ולחפש מנעולן לפני שנתקלת במקרה חירום. אתה יכול להתקשר ולמצוא פרטים על חברות שונות הזמינות בקרבת מקום. תוכל לקבל מושג לגבי השירות והמחירים המוצעים על ידם, כך שלא תנצל אותם בזמן חירום.

איך למצוא מנעולן זול בקרבתי בכפר סבא

השירותים שמנעולנים מספקים הם לרוב לא יקרים. העתקת מפתח עשויה לא להיות יקרה אך התקנת מערכת הנעילה כולה של הבית שלך או שחזור מפתח הרכב החדש שלך עם שבב אלקטרוני יכול להיות יקר. הזמן הטוב ביותר למצוא מנעולן הוא לפני שאתה צריך אחד . במקרה זה תוכל לחפש אחד בקלות ובלי למהר.
אם אתה במצב חירום לא יהיה לך מספיק זמן לבדוק (מקוון) ביקורות ולמצוא מנעולן שגובה מחיר סביר. קבל מספר של 4-5 מנעולנים שיכולים לספק לך שירות בבית או לעזור לך מחוץ לשעות הפעילות הרגילות. בקר פיזית בחנות כדי להסתכל על העסק שלהם.

הקפד לבדוק כל מנעול מנעול שאתה שוקל לקנות מנעול חדש, במדינות רבות יש איגודי מנעולנים שיכולים לכלול מידע על רישוי, אם נדרש במדינה. אל תהסס לשאול שאלות לגבי ההסמכה והוכחת הביטוח, אם הם יכולים לספק רשימת הפניות, השירותים שהם יכולים להציע, רשימת השירותים שהם מספקים ומחיר עבור אותם שירותים, האם הם מציעים אחריות כלשהי ואם יש להם חיובים נוספים במקרה חירום.

אם אינך מכיר את התעשייה הזו, ייתכן שלא תבין את עלות השירותים. תיקון הצתה מכיוון שהמפתח שלך התקלקל באמצע הלילה יכול להיות יקר למדי. זה חל על כל שירותי הדחיפות 24 שעות ביממה באופן כללי, הם יכולים להיות יקרים כשהם מחוץ לשעות הפעילות. ההמלצה שלנו היא לקבל הצעת מחיר טלפונית, ולקבל את המנעולן שמגיע למיקומכם כדי לאשר את הצעת המחיר הזו על הנייר לפני שהוא מתחיל בעבודתו כדי למנוע בלבול לגבי מה תחויב.

כיצד לבחור את המנעולן הטוב ביותר

בחירת החברה הנכונה יכולה להיות די קשה אם אינך יודע ממה עליך להיזהר. כמו רוב מומחי האבטחה, אנו ממליצים להקדיש זמן לחפש מנעולן שעליו תוכל לסמוך ושהוא יהיה זמין גם בשעת חירום (24-7 שירותים). חפש ומצא איש מקצוע הקרוב אליך שנראה כשיר ביותר וגובה מחיר סביר עבור שירותיו. עדיף לקבל המלצות של חברים ובני משפחה, אך תוכל גם לאסוף שמות מאתרי סקירות מקוונים או ממודעות המתפרסמות בעיתון או בספר הטלפונים. הקפד תמיד לבדוק את מוניטין החברות באמצעות לשכת העסקים הטובים יותר.

אל תחכו עד למקרה חירום. כשאתה צריך מנעולן עכשיו יהיה קשה למצוא מישהו אמין וסביר. יש כמה אנשים שינצלו את המצב הדחוף, מה שהופך אותו חשוב יותר לבחור חברה אמינה כשיהיה לך זמן לבצע בחירה מושכלת.

דברים שכדאי לדעת על מנעולנים

העסק השכונתי הקרוב ביותר הוא לא תמיד הבחירה הטובה ביותר, זה מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה בוחר:

 • לכל מדינה יש קבוצה או ארגון שיכול להציע ייעוץ ומידע על מנעולנים ברחבי המדינה שלך. בדוק עם הארגונים הרשמיים.
 • לשכת עסקים טובים יותר המכונה לעתים קרובות עמותה או איגוד מנעולנים שומרת רשומות על תלונות וכמה מהן נפתרו באופן משביע רצון. התקשר אליהם ושאל לגבי החברות המקומיות ברשימה שלך.
 • שאל אותם אם הם מספקים גם שירותים ניידים 24/7. ייתכן שלעולם לא תדע מתי אתה צריך מנעולן ועד כמה קריטי ניתן להתמודד עם המצב.
 • שאל את נציג החברה לגבי הניסיון שלו בתחום זה, כמה זמן הוא עובד ועל השירותים שהוא יכול להציע.
 • אתה יכול לקבל כמה הפניות. כל בעל עסק לגיטימי צריך להיות מסוגל לספק הפניות. אבל אל תסתפקו ברשימה. התקשר ללקוחות הקודמים ושאל אם הם עדיין משתמשים או שהיתה משתמש שוב במנעולן.
 • קבל מחירון. כל בעל עסק לגיטימי צריך להיות מסוגל לספק הפניות.
 • כמה מנעולנים עשויים לגבות תשלום נוסף לאחר שעה מסוימת, או שהם עשויים לגבות דמי נסיעה. המטרה כאן היא לבסס את כל החיובים האפשריים כך שלא ניתן להוסיף דבר כאשר אתה תקוע במצב חירום.

הדרך הטובה ביותר לבחור מנעולן חירום

הדרך הטובה ביותר לבחור מנעולן 24/7 בקרבתך היא ליצור רשימה של חברות מקומיות. התהליך יהיה הרבה יותר קל אם תחפש אותם לפני שיהיה דחיפות. כך תדעו בדיוק למי להתקשר כאשר אתם זקוקים למנעולן חירום. החלק הקשה של חיפוש זה יהיה תלוי בגודל העיר או העיירה שבה אתה מתגורר. בעיר גדולה יש מספר חברות מנעולנים ואילו בעיירה קטנה ולא בכפר סבא יכולים להיות כמה בודדים. שאל את החבר או בן המשפחה שלך אם הם השתמשו בשירותי מנעולן או שאתה יכול גם למצוא אחד מהמודעות בעיתונים. שאל שאלות באופן אישי למנעולנים אם הם זמינים 24/7, האם הם בעלי תעודה ורישיון, והאם המנעולן מטפל בשירותי בית, רכב ועסקים? מה העלויות? האם הם מציעים מבצעים כלשהם-מנעולים מחוזרים לבית לבית במחיר אחד. שאל אותו לגבי ביטוח מכיוון שרוב העסקים יספקו הוכחה לביטוח שלהם

בדוק את אישורי החברה

ברר אם למנעולן שלך יש איגוד מנעולנים והתקשר אליהם כדי לדעת על עסק המנעולן לשעת חירום שאתה שוקל. בדוק עם לשכת עסקים טובים יותר, שיכולה להציע מידע על מספר התלונות המתקבלות על ידי חברה, וכן כיצד החברה טיפלה בתלונות אלה. בתי משפט מקומיים רבים מציעים חיפוש תביעות באינטרנט. מצא בית משפט של סמכות שיפוט כללית שבו הגבול לתביעות חורג מרמות מינימליות. אל תשכח לבדוק את החטיבות האזרחיות והפליליות הן אם החברה הייתה מעורבת בתביעות רבות.

כאשר ייתכן שתזדקק למנעולן 24 שעות ביממה:

  • נעלת את עצמך מחוץ לעסק שלך ואינך יכול למצוא מפתחות חלופיים.
  • נעלתם את המפתחות ברכב ואין לכם ערכת חילוף.
  • הבית שלך נבדק ואתה רוצה שהחלונות והדלתות שלך יהיו מאובטחים.
סוף סוף כמה טיפים:
   • בצע אמצעים מסוימים כדי להבטיח שיש מספיק תאורה מסביב לחלק החיצוני של הבית שלך. אם יש אזורים חשוכים הפולשים ימצאו מקום טוב להסתתר בו.
   •   שיחים ועצים מהווים מקום אידיאלי עבור פולש להסתתר בו. חתוך קצב מהמרפסות, החלון והדלתות.
   •  אם אתה עומד להיעדר לכמה ימים, בקש מסניף הדואר להחזיק את הדואר והעיתון שלך על בסיס יומי. ערימת עיתונים ודואר היא הסימן הברור לכך שאף אחד לא נמצא בבית.
   •   לעולם אל תשאיר מפתחות בתוך המכונית שלך.
   •   אל תשאיר סולמות מחוץ לביתך. הם יכולים לספק גישה נוחה לפורצים.
   •   אל תשאיר חפצי ערך במקום שניתן לראות אותם זורקים חלון. התקן וילון מאחורי החלון כדי לחסום את הראייה.
   •   התקן מנעולים מאובטחים על כל הדלתות החיצוניות של הבית שלך. וודא שאתה לא מפנה מקום לפולשים. אל תשכח לנעול גם את המוסך שלך.
 
Picture of אייל לוק
אייל לוק

אנו באייל שירותי פריצה ומנעולנות נותנים שירות מסביב לשעון בכל רחבי הארץ ובפריסה ארצית רחבה.

מכבדים את כל סוגי האשראי

מעניקים שירות לכל סוגי המנעולים:

שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ