5 טעויות נפוצות שקוראות לגנב

 

כל בעל בית בחיפה והסביבה רוצה לשמור על ביתו ומשפחתו מפני פריצות. אבל, גם כשאתה מרגיש שאתה עושה משהו כדי להגן על הבית שלך, ייתכן שאתה עושה טעות בבטיחות הדירה. כזו שגנבים פוטנציאליים יחפשו בבתים על מנת לרוקן אותם מתכולתם.

אנו עדיין טועים לחשוב על הסטיגמות הישנות שיש לנו על פורצים. אבל הגנבים הרבה יותר מתוחכמים וחדורי מוטיבציה מכפי שרובנו יודעים ומניחים. לדוגמה, במקום לבחור בית באופן מקרי, הם יחקרו ויפקדו לחפש טעויות אבטחה בדירות הרבה לפני שהם באמת מתכוונים לפרוץ את הדירה או הנכס. בחברתנו ישנם מנעולנים בחיפה והסביבה שיתנו לכם מספר דגשים למניעת התופעה.

מנעולנות 24/7

ותופתעו מכמה טעויות אבטחה שלנו. והטעויות שהגנבים מחפשים.

הימנעו מלבצע את 5 הטעויות האבטחה הביתיות
1. שמור על שער הכניסה לחניה או לגינה שלך נעולה.
חובה עלינו להדגיש את אחד הדברים הבולטים שפורצים מחפשים, אך בעלי בתים כמעט ולא דואגים לזה. פורצים יכולים לגנוב חפצים אפילו בלי לפרוץ לביתכם. מהמוסך והחניה שלך, ואפילו בפחי האשפה ישנם מסמכים חשובים, או חלקי מסמכים, עם מספיק מידע אישי עליהם כדי לגנוב את זהותך האישית.
2. חומה וגדרות סביב הגינה.
גדרות פרטיות מרשימות בחצר שלך שזה מרגיש כמו פארק ציבורי. האם חשבת שאף אחד לא יראה, גנב עלול להיכנס לחצר שלך ולפרוץ לביתך. גנבים מחפשים הזדמנות על מנת לעשות את מעשיהם הנבזים. דברים כמו גדרות פרטיות, אפילו שיחים ליד הבית, נותנים להם את ההזדמנות.
3. השארת אורות.
זהו זיכרון שרבים מבעלי הבית זוכרים מילדותם. "אנחנו יוצאים לחופשה, אז בואו נשאיר כמה אורות דולקים כדי שזה ייראה כאילו מישהו נוכח בבית." זה נשמע כמו רעיון נהדר. וזה עשה את אותו הרושם עבור האדם שירצה לפרוץ את הבית שלך כפי שהוא זוכר גם בהיותו ילד. הגנבים יודעים לתצפת על בתים במהלך היום, או בשעות הבוקר המוקדמות, כדי לבדוק מתי האורות עדיין דולקים, אבל אף אחד לא בבית. אגב, זה נכון גם לגבי השארת הרדיו או הטלוויזיה ללא הפסקה.
4. הבלטת הרכוש שלך לעיני כל.
זה יכול להיות האריזה למערכת סטראו או מולטימדיה היקרה שהרגע קיבלת, או להשאיר חפצי ערך, כמו קופסאות ריקות של תכשיטים ואלכוהול, בתצוגה נוחה דרך חלונות. בכל מקרה, זה סימן לפורצים ששווה להם לבקר בבית. כמו כן, אל תתקין את לוח הבקרה של מערכת האזעקה שלך במקום גלוי מבחוץ. פורצים יכולים לדעת לנטרל.
5. להרחיק סולמות ועוד.
הסולם ששכחת להחזיר למחסן. כיסאות הבר היפים שקיבלתם לחנוכת הבית. וכלי העבודה שהשארת בגינה. כולם כלים הקורצים לגנב. ניתן להיעזר בהם על מנת לגשת לחלונות בקומה הגבוהה יותר בדירה, או לשבירת חלונות המרתף.

אם ברצונך לגלות עוד טעויות טעויות אבטחה ביתיות נוספות שאתה יכול לעשות, וכיצד להימנע מהן, חפשו אותנו באייל שירותי פריצה ומנעולנות 0529252323.

 

Picture of אייל לוק
אייל לוק

אנו באייל שירותי פריצה ומנעולנות נותנים שירות מסביב לשעון בכל רחבי הארץ ובפריסה ארצית רחבה.

מכבדים את כל סוגי האשראי

מעניקים שירות לכל סוגי המנעולים:

שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ